Menų festivalis Plartforma'17: Performansas Audėjas
Idėja ir atlikimas: Petras Lisauskas & Saulius Petreikis
Performanso trukmė: iki 9758 širdies dūžių arba apie 45 minutes / up to 9758 heart beats or ~ 45 min.
Kalba: lietuvių, muzikos ir kūno poezija: tavo, mano ir Kabiro / Lithuanian, music & body poetry: yours, mine & Kabir’s
Priemonės: ofiso giljotina ir pučiamieji / projector, scissors & the winds
Foto: Laura Vansevičienė
“ateina ir išeina tie kuriuos atranda likę žingsniai per maži, kad pataikyti į išėjusių pėdas sunku palikti „savo“ bėdas
Petras Lisauskas – charizmatiškas, puikiai improvizuojantis atlikėjas. Jau studijų metais aktyviai įsiliejęs į Lietuvos šiuolaikinio šokio pasaulį. Per 12 kūrybinių metų Petras sukūrė virš 40 vaidmenų šiuolaikinio šokio, dramos, gatvės spektakliuose, taip pat choreografiją 10-iai spektaklių bei išbandė save kaip dramos spektaklių režisierius. Vienas iš vaidmenų kine buvo įvertintas „Sidabrinės gervės” apdovanojimu, o visa P. Lisausko kūryba 2013 m. įvertinta Lietuvos kultūros ministerijos “Jaunojo meninko” premija.
Saulius Petreikis – vienas iš nedaugelio žmonių Europoje surinkęs unikalią muzikos instrumentų iš viso pasaulio kolekciją ir atliekančių jais savo kūrybos muziką. Muzikuodamas atlikėjas lengvai jungia lengvabūdišką žaismingumą ir gilų nuoširdumą, spontanišką raišką ir polinkį į įvairių stilių sintezę. S. Petreikis bendradarbiauja su įvairiais Lietuvos ir pasaulio menininkais, ne tik muzikantais, bet ir šokėjais, aktoriais, režisieriais. Yra sukūręs muziką 7 spektakliams, išleidęs 5 savo kūrybos albumus ir dalyvavęs virš 30 albumų įrašų su kitais atlikėjais.