Sidharta
Goltsman baletas | Estija

Balandžio 29d. 19:00, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas, prof. J. Gudavičiaus salė (Donelaičio g. 4, Klaipėda)

Choreografija ir atlikimas: Aleksandr Zemzurov, Egor Zadoya, Helle-Maria Mitt, Üüve-Lydia Toompere, Maria Goltsman, Heili Parras,
Garsas: Jevgeni Berezovski, Lilian Langsepp, Raho Langsepp
Šviesos: Aleksandr Platunov, Jevgeni Berezovski
Kostiumai - Liina Unt
Fotografija ir vizualiniai sprendimai - Andrei Bonchuk
Trukmė 90min.
Spektaklis skirtas vyresniems nei 13 metų asmenims.
„Sidharta“ - daugiasluoksnis šokio spektaklis, prisodrintas taikaus ritmo ir pasikartojančių vizualizacijų. Spektaklis pagrįstas H. Hessės romanu, kurio pagrindinis veikėjas išgyvena išbandymų ir pasirinkimų, laukimo ir vienatvės, tamsos ir šviesos akimirkas tam, kad rastų atsakymus į esminius savo klausimus. Vieno universalumas susilydo į skirtumų bendrystę, asketiškumas ir kantrumas pakeičiami aistra ir šviesa, o tylos garsai ir nejudumas virsta dinamika. Viduje jis randa tai, ko ieškojo išorėje.
Spektaklio režisierė Maria Goltsman, įgijus semiotikos mokslų magistro laipsnį, aštuonerius metus dirbo baleto šokėja Vanemuine baleto trupėje Tartu, Estijoje. Kaip šokėja Maria dirbo su tokiais choreografais kaip Matteo Moles, Hugo Fanari, Teet Kask, Pär Isberg, Mai Murdmaa, Mare Tomingas, Krista Köster, Nele Suisalu ir kt.
Įėjimas su bilietais. Bilieto kaina 15 Lt. Bilietus galima rezervuoti el. paštu: chk.mf@ku.lt ir įsigyti prieš spektaklį vietoje.
Daugiau informacijos: www.inarkee.ee