Šokio spektaklis „Melancholijos bokštai“
| Trys žingsniai iki premjeros |

Spektaklis vyks:

2013 m. lapkričio 14 d. 19:19
Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžioji salėje (Laisvės al. 71, Kaunas)
Choreografė: Aira Naginevičiūtė
Dramaturgė: Gabrielė Labanauskaitė
Kompozitorius: Vladas Dieninis
Scenografas: Arūnas Adomaitis
Kostiumų dailininkas: Benas Bogušas
Atlieka: Goda Laurinavičiūtė, Greta Grinevičiūtė, Gabrielė Labanauskaitė.
Projekto iniciatoriai: Kauno menininkų namai, šokio teatras AIROS, audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo“.
„Melancholijos bokštus“ stato ir griauna šokio, poezijos bei muzikos junginys. Šis novatoriškas projektas tyrinėja būsenas, kuriose kiekvienas išgyvena savo paribius – vienatvės ir naujų erdvėlaikių suvokimo.
Melancholija tyrinėjama kaip pasąmoninė būsena, apninkanti netikėčiausiuose gyvenimo momentuose. Kaip pasikartojantis rūkas, kuris užkloja mintis. Kaip galimybė išsilaisvinti iš kevalo, kuriame saugu gyventi monotoniškai ir likti nepastebėtiems. Kaip laukas, kuriame mes cikliškai kartojame savo patirtis. Kaip neįprasta oazė, kurioje galime susitikti su pačiais savimi. Ir tai – neišvengiama.
„Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė choreografė ir režisierė Aira Naginevičiūtė jau ne vieną kartą bendradarbiavo su poete ir dramaturge Gabriele Labanauskaite, kompozitoriumi Vladu Dieniniu ir scenografu Arūnu Adomaičiu. Šį kartą į kūrybinės komandos branduolį įsiliejo brandūs, talentingi šokio kūrėjai bei audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo“, jau tapusi reiškiniu tarpdisciplininių menų pasaulyje. „Avaspo“ savo pasirodymais susieja poeziją, vizualiką, įvairiausių stilių muziką, performatyvumą.
Bendrą viziją turinčių kūrėjų komanda dėlioja judesio, teksto, garso, vaizdo, scenografijos ir kostiumų elementus į būsimo šokio spektaklio mozaiką.
Bilietus platina TIKETA.
Taip pat Kauno menininkų namų „Mūzų svetainė“ ir Nacionalinio Kauno dramos teatro kasa.
 Nuotrauka iš asmeninio grupės AVaspo archyvo.
Nuotrauka iš asmeninio grupės AVaspo archyvo.