Kauno šokio teatras „Aura“: Pandora
Choreografija ir režisūra - Vilma Pitrinaitė.
Šokėjai: Niels Claes(Belgija), Oksana Griaznova (Lietuva), Gyeong Jin Lee (P.Korėja), Omer Lavie (Izraelis), Paulius Prievelis(Lietuva).
Muzikos autoriai: Arūnas Periokas, Mindaugas Borisa.
Įvaizdžio dizainas - Indrė Mikelaitytė.
Šviesos dailininkas - Vladimiras Šerstabojevas.
Nuotrauka: Kauno šokio teatras „Aura“
„Iš kvailo senojo ir nuožmaus ateities pasaulio liko tavo grožis. Tu nenustojai būti vaiku, kvailu kaip senovė, žiauriu kaip ateitis, o tarp tavęs ir tavo grožio, kuriuo naudojosi galingieji, smelkėsi kvaila ir žiauri dabartis. Tu visada jį dėvėjai kaip šypseną tarp ašarų (...) Tavo grožis, pergyvenęs senovę, atpirktas ateities, persmelktas dabarties, tapo baisiu blogiu. Ir dabar vyresni broliai pagaliau atsisuka, akimirką sustoję savo prakeiktuose žaidimuose, palikę savo nesibaigiančias pramogas, ir klausia savęs: „Ar gali būti, kad ji mums parodė kelią?“
Pagal Piero Paolo Pasolini filmą „Įniršis“ („La Rabbia“)
„Šis spektaklis – tai nerimastingas ir bebaimis žaidimas su destrukcija. Mes sunkte persisunkę tuo veržliu, save ginančiu, šleikščiu ir nuostabiai dievišku įkarščiu, kuris yra gyvos ląstelės prigimtis su joje užprogramuota jos pačios destrukcija. Ir ko čia bijoti - juk kiekvienai ląstelei teks sugrįžti į pirmpradį chaosą iš kurio ji sukurta. Taigi, tarsi dievai, kuriame ir griauname kūnų konsteliacijas. Žaidžiame su fikcijomis, ženklais ir simboliais, praeities pasaulio svajonėmis, nes nenorime, kad mums kurtų mitus, norime patys juos susikurti” (Vilma Pitrinaitė)
Šokio teatras AURA platforma „Ant AUROS batuto” sukurta siekiant suteikti jauniems choreografams galimybes dirbti su šokio teatro AURA trupe. Batutas - tai antras reikšmingas šuolis šokėjo biografijoje, simbolizuojantis savarankiško kūrėjo pasaulį, kuriame vizijos materializuojasi kitų atlikėjų kūnuose.
Vilma Pitrinaitė - buvusi šokio teatro AURA šokėja prieš dešimtmetį išvykusi į Prancūziją studijuoti šokio Choreografijos plėtros centre Tulūzoje ir Mathilde‘os Monnier vadovaujamame Nacionaliniame choreografijos centre Monpeljė. Vėliau V. Pitrimaitė tęsė studijas Nacionalinėje Strasbūro teatro mokykloje, 2010 m. sukūrė spektaklį „Mis Lietuva". Šokėja ir choreografė dirbo su trupe „la Zampa“, Mitios Fedotenko trupe „Autre Mina“, François Verret, Karine‘os Ponties trupe „Dame de Pic“, Philippe‘u Grandrieux. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Belgijoje.
Informacija apie bilietus:
Bilietai nuo 11,20 Eurų. Bilietus platina Tiketa.