Kauno šokio teatras AURA pristato edukacinį užsiėmimą „Šokis kalba“
Kauno šokio teatras pristato edukacinį užsiėmimą "Šokis kalba". Tai unikali galimybė dalyvauti atvirose repeticijose, stebėti naujų spektaklių kūrybinį procesą išreikšti savo nuomonę, diskutuoti su kūrybine komanda. Būkite pirmieji žiūrovai, kol spektaklis dar tik bręsta premjerai!
Dalyvavimas nemokamas, būtina registracija info@aura.lt. Grupes priimame iš anksto susitarus info@aura.lt, arba tel. 861424277 (vadybininkė Silvija)
Į Kauno šokio teatrą „Aura“ sausio pradžioje atvyko italų kūrėjų grupė, kurie su AURA pradeda įgyvendinti naują kūrybinį projektą. Jo rezultatas – šokio spektaklis, bus pristatytas viename didžiausių Italijos tarptautinio šokio festivalių „Fabbrica Europa“, Florencijoje.
Perspektyvus Italijos jaunosios kartos choreografas Salvo Lombardo su asistentėmis - šokėjomis Lucia Cammalleri ir Daria Greco „Auroje" reziduos tris savaites.
S. Lombardo gimė 1986 m. Katanijoje, šiuo metu gyvena Romoje. Šokėjas ir choreografas nuolat gilinasi į teatro ir šokio žanrus: 2008 m. jis baigė dramos mokyklą “Teatro Stabile di Catania”, studijuoja moderniąją filologiją. Jis mokėsi ir dirbo su talijoje ir tarptautiniame kontekste žinomais menininkais, tarp jų ir su garsiojo Romeo Castellucci seserimi Claudia Castellucci. 2012 m. S.Lombardo tapo trupės „Clinica Mammut“ bendrasteigėju, kurio spektakliai, pasirodymai miesto erdvėse buvo pristatyti festivaliuose ir Italijos teatruose.
Kūrybos procese choreografas apjungia kasdienes kiekvieno šokėjo patirtis. Daug dirbama su atmintimi ir tam tikrų gestų kartojimu. Judesių kombinacijos, gimę kūrybiniame procese, leidžia susikurti taisyklių sistemą, pagal kurią bus žaidžiama scenoje. „Kūryba grupėje tuo ir įdomi, kad ji kartais nuveda visiškai netikėtomis trajektorijomis”, – sakė choreografas.
Atvira repeticija ir susitikimas vyks šokio edukacijos erdvėje AURA+
(M. Daukšos g. 30A, Kaunas)
Daugiau informacijos www.aura.lt