RE.SONANS. Performansas

Gegužės 22 d., 19:00, Laisvės al. 60, Kaunas

Šokis: Marius Pinigis ir Antonija Kolujartseva
Vaizdas ir garsas – medijų meno grupė „Bionics“
Nestandartinis, tarpdisciplininis šiuolaikinio šokio, garso ir vaizdo performansas.
Performanse „RE.SONANS“ pateikiama šiuolaikinės laiko sampratos interpretacija, akcentuojant evoliuciją nuo pirmapradžio laiko suvokimo iki utopinės idėjos apie parą, turinčią dar vieną – 25-ąją – valandą. Ši papildoma valanda simbolizuoja vis spartėjantį gyvenimo tempą, informacijos perteklių, o tuo pačiu prasiplėtusias žmogaus galimybes.
Kūrinio centre – šią laiko transformaciją patiriantis žmogaus kūnas. Jis juda erdvėje tarsi kryžkelėje, balansuodamas tarp jam pažįstamos harmoningos ir nuolat kintančios, chaoso valdomos šiuolaikinės aplinkos.
RESONANS (TEASER)
Performansui suteiktas rezonanso pavadinimas ganėtinai tiksliai atspindi pasirodymo turinį. Tai tarpdisciplininio pobūdžio vyksmas, kuriame sujungiamas garsas, vaizdas ir judesys. Visi šie elementai vienas kitą veikia, tad iš esmės tampa rezonansą kuriančiais šaltiniais“, – apie performanso idėją pasakojo vienas jo kūrėjų, šokėjas Marius Pinigis.
„RE.SONANS“ yra Vytauto Didžiojo universiteto projekto „25 valandos. VDU miesto gatvėse“ dalis. Tai visus metus besitęsiantis renginių ciklas, skirtas Vytauto Didžiojo universiteto atkūrimo 25-mečiui paminėti ir pasidalinti su miesto bendruomene simboline 25-osios valandos idėja.
Marius Pinigis. Jono Petronio nuotr.
Marius Pinigis. Jono Petronio nuotr.
Daugiau informacijos: RE.SONANS
Agnė Pinigienė
VDU Viešosios komunikacijos tarnybos direktorė
Tel. (8 37) 327 868
Mob. 8 698 38867
El. paštas a.pinigiene@vkt.vdu.lt
www.vdu.lt: