Šokio spektaklis - Tidenject / Tankumas
Choreografija ir atlikimas: Ine Dubois (BE), Maciej Piotr Beczek (PL), Paulius Prievelis
Garso dizainas - Andrius Stakelė
Šviesos - Mantas Bartusevičius
Grafinis dizainas ir įvaizdis - Viktorija Janulytė
TIDENJECT / Tankumas yra šokio spektaklis, kuriame trys šokio atlikėjai ir kūrėjai iš Belgijos, Lenkijos ir Lietuvos susitinka šokiui/šokyje.
Iš psichofizinių impulsų ir skirtingų situacijų, kurios nusako atlikėjų santikį su savimi, vienas kitu ir aplinka, atlikėjai ir jų personažai savo istorijas išreiškia sapno ar prisiminimo forma. Paieškoje, kas juos jungia ir atskiria, esminiai jausmai, kurie būdingi žmogui, susimaišo tarpusavyje ir susispaudžia, į paviršių iškeliant egzistencinius klausimus.
„Aštuonis kartus už Saulę masyvesnės žvaigždės gyvena neilgai. Pasibaigus kurui jos tampa raudonosiomis milžinėmis. Bandydamos išlikti, jos pradeda deginti kitas medžiagas, bet to užtenka vos keliems milijonams metų. Tada jos susinaikina didžiuliame supernovos sprogime. Maždaug savaitę supernova šviečia skaisčiau už visas kitas galaktikos žvaigždes. O tada - greitai išdyla. Belieka tik mažas, tankus objektas - neutroninė žvaigždė arba juodoji skylė - apsuptas besiplečiančio labai karštų dujų debesies“. (Interaktyvi nuoroda: https://www.esa.int/esaKIDSen/SEM976WJD1E_OurUniverse_0.html)
Bilietų kainos:
6,- ir 8,- EUR, moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems taikoma 25 % nuolaida.
Bilietus galima įsigyti renginio vietose ir bilietai.lt