Šokio teatras JUDESIO ERDVĖ: Debesų gaudyklė
Šokio teatras "Judesio Erdvė" pristato "Debesų Gaudyklę" - interaktyvų šokio ir judesio spektaklį, skirtą 6-18 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams.
Choreografė ir režisierė - Laura Geraščenko
Scenografė – Angelina Furmaniuk-Savickienė
Šokėjai ir aktoriai: Elinga Serapinaitė, Justina Jukonytė, Kristupas Biržietis, Greta Jankauskaitė, Jonas Viršilas
Muzikos autorius – Kristijonas Lučinskas
Kostiumų dizainerė – Lina Andriukonė
Renginio organizatorius - Všį šokio teatras "Judesio erdvė" (Klaipėda)
RENGINYS VYKSTA Vilniaus Menų spaustuvės Juodojoje salėje:
2018 Vasario 17 d. 11:00
2018 Vasario 17 d. 12:00
2018 Vasario 17 d. 13:00
2018 Vasario 17 d. 16:00
2018 Vasario 17 d. 17:00
Spektaklyje pasakojama istorija nuo gyvybės užsimezgimo iki pat jos gimimo, nuo įsčiose girdimų ir jaučiamų besilaukiančios mamos lopšinių, dainuojamų savo dar negimusiam kūdikiui, prisilietimų, maudynių prieš miegą, tėčio sekamų pasakų iki pat pirmųjų kūdikio judesių, lytėjimo, pažinimo, žaidimo ir buvimo.
Pagrindinė spektaklio idėja - sukurti švelnumo ir saugumo pripildytą erdvę, kurioje kūdikiams galima būti taip, kaip norisi, kur stimuliuojama klausa, rega ir lytėjimas.
Spektaklio režisierė, šokio teatro "Judesio Erdvė" vadovė ir choreografė Laura Geraščenko:
"Spektaklio muzika bei kuriami garsai grąžina kūdikį į patirtį mamos pilve. Dar būdamas motinos gimdoje kūdikis geba išskirti garsus. Jis girdi tėvų balsus, muziką, pasakojimus, kuriuos mama skaito garsiai, ir panašiai. Dar daugiau, kūdikis renkasi klausytis tų dainų ir eilių, kurias jis girdėjo dar prieš gimdamas, mamos pilve. Kurdami spektaklį taip pat rėmėmės ir tuo, jog judėjimas yra natūrali kūdikių būsena, jie taip pažįsta pasaulį, todėl į šalia judantį žmogų mažieji reaguoja ypatingai. Matomos spalvos aplinkoje sukelia tam tikras emocijas, įvairių paviršių lietimas siunčia nervinius impulsus, šokėjai-aktoriai atkartoja kūdikių judesius - visa tai skatina kūdikių fizinę ir emocinę raidą. Tam svarbi saugi erdvė, kurioje kūdikiai gali jaustis laisvai ir nevaržomai. Būtent tai ir siekiame sukurti "Debesų gaudyklėje"."
Spektaklis kurtas remiantis Dalijos Acin Thelander (lenkų choreografės, kuriančios šokio spektaklius kūdikiams) surinkta metodine medžiaga.
Interaktyvus šokio ir judesio spektaklis kūdikiams "Debesų gaudyklė"
Bilietai: 12 eur (vaikas + 1 suaugęs) | bilietai PaySera Tickets sistemoje (pirkti internetu)