Tango salon
Ta moteris…
Tokių,
kaip TA moteris yra ir daugiau:
TOS moterys dabar balta keičia raudona,
tankų daro slidų,
mažus keičia į didelius.
Šiandien TOS moterys -
pilnavertės pasaulio gelbėtojos.
„Tango Salon“ – tai naujas Gyčio Ivanausko teatro kūrėjų darbas, nauja improvizacija, dar vienas bandymas „išgelbėti“ pasaulį – šįkart moters grožiu ir aistringuoju argentinietišku tango. Rugsėjo 22 d. Vilniuje, o spalio 6 d. Kaune žiūrovai kviečiami į stilingą, elegantišką, jausmingą šokio spektaklio „Tango Salon“ premjerą.
GIT vizitinė kortelė galėtų būti originalumas, išradingumas ir, žinoma, improvizacija. Spektaklio kūrėjai žada tikrą vaizdų fontaną, kuriame vienas kitą keičia nepaprasto grožio ir įmantraus tango šokio kombinacijos. „Moteris savo grožiu nori „išgelbėti“ pasaulį. Vyras tą pasaulį nori užkariauti. „Tango Salon“ spektaklyje moterys atskleis savo grožio paslaptis, puikiai įvaldžiusios argentinietiško tango šokio subtilybes, kaitins vyrų kraują. Ateiti pasigrožėti – tiesiog privaloma“, – intriguoja spektaklio idėjos iniciatorius Gytis Ivanauskas.
Pagrindinės spektaklio herojės – aristokratų pramonininkų šeimos moterys didžiąją savo laiko dalį leidžiančios vietinio miestelio moterų grožio salone. Tačiau šis spektaklis ne tik apie puoselėjamą išorinį moters grožį – ryškias lūpas, riestas blakstienas ar tobulas garbanas. „Tango Salon“ – tai gyvenimas tango ritmu, vyro ir moters žaidimas. „Kiekviena moteris žino savo paslaptį kaip „nuginkluoti“ vyrą. Ji padarys viską, jei norės sužavėti. O šokant tango, manau, vyksta abipusis „nusiginklavimas“. Jei vyras šoka tango, tai jau yra kažkas nuostabaus. Neneigsiu, bet šokant šį šokį, vyras taip pat prisideda prie to grožio atskleidimo.“, – įsitikinusi spektaklio choreografė Brigita Urbietytė.
Valandos trukmės šokio spektaklyje žiūrovai išvys nemažai retų ir neįprastų raiškos priemonių, be to kostiumams šiame spektaklyje taip pat tenka itin svarbus vaidmuo – jie puikiai papildys tai, ką nutyli siužetas, vaidyba ir įmantraus tango šokio kombinacijos.
„Istoriją gali papasakoti kiekvienas, bet kartu išgyventi švelnumą, saldumą, neapykantą, meilę, baimę ir ašaras ne bet kas.“, – tvirtina Gytis Ivanauskas.
Tango šokio spektaklis Tango Salon
Idėjos iniciatorius Gyčio Ivanausko teatras
Choreografija Brigita Urbietytė
Kostiumų dailininkė Asta Grigaityte
Aktoriai Gytis Ivanauskas, Brigita Urbietytė, Simona Paciukonytė, Aurimas Anužis, Vladimir Latišonok, Evaldas Taujanskis, Skirmantė Gineitienė, Nedas Grigaliūnas
Trukmė 1 val.
Premjera 2012 m. rugsėjo 22 d.