Liza Baliasnaja. Residual. Eskizo pristatymas
Liza Baliasnaja kviečia į jaukų vakarą, kuriame ji pristatys savo darbo Menų spaustuvės rezidencijoje fragmentą. Šiame eskize Liza tiria nematerialumą ir iš to kylančia poetiką. Ji koncentruojasi į šokio choregrafiją, kaip pagrindinį objektą, tačiau kartu ieško simuliacinių taktikų, leisiančių patirti neapčiuopiamą, šiek tiek nepagrįstą, bet visgi galingą jautrumą.
Autorė kvestionuoja bendrą performanso erdvės ir laiko sudėtį bei ieško harmoningos performanso praktikos, kuri taptų kolektyvinės patirties aktu.
*Trumpa biografija
Liza gimė ir užaugo Kaune, kur pradėjo savo pažintį su šokiu. Nuo šešių metų Liza mokėsi Kauno choreografijos mokykolje. 2009-2011 laikotarpiu, dirbo kaip šokėja Kauno šokio teatro “Aura” trupėje. 18 metų pradėjo mokytis Artez menų akademijoje Nyderlanduose.Studijų metu, Liza pradėjo dirbti su kolegomis ir vystyti savo individualios meninės kalbos žodyną bendradarbiavimo aplinkoje, tokiu būdų atrasdama aistrą choreografijai. Po vienerių metų studijų Olandijoje, ji buvo pakviesta mokytis P.A.R.T.S Belgijoje, Briuselyje - scenos menų bei choreografijos studijos vadovaujamos choreografės Anne Teresa De Keersmaker. Pastaraisiais metais Liza dalyvavo įvairiuose projektuose, kaip atlikėja / bendramintė / choreografė. Šiuo metu Liza dalyvauja kūrybiniuose projektuose su Eszter Salamon (Vengrija/Prancūzija) ir Mårten Spångberg (Švedija) bei kuria choreografinius darbus Lietuvoje bei Belgijoje.
Įėjimas nemokamas
Trukmė : 40 min.