Šokio spektaklis „Žiogelis mano atlapui“
Idėjos autorė ir choreografija - Karolina Auglytė
Atlieka: Ieva Butrimaitė, Milena Glušenkova, Beatričė Mikelionytė, Austėja Musteikytė, Milda Pugačiauskaitė, Emilija Voisiataitė, Viktorija Suboč
Kompozitorė - Dovilė Dobravolskaitė
Kostiumų dailininkė - Dovilė Paulauskaitė
Dramaturgijos klausimais patarė Justina Kaminskaitė
Spektaklio rekvizitai kurti bendradarbiaujant su Iliuzijos muziejumi „Vilnil“
Trukmė – 25 min.
„Žiogelis mano atlapui“ yra šokio spektaklis apie blaivaus proto paieškas, atskleidžiamas per prietarų prizmę. Ilgainiui jie gali užvaldyti žmogaus protą taip, kad savarankiškam mąstymui nebeliks vietos. Staiga pabelsti į medį tris kartus, prieš išeinant pažiūrėti į veidrodį ar įsisegti žiogelį į atlapą (nuo nužiūrėjimo) tampa svarbiausiais dienos akcentais. Kada jų, prietarų, per daug, o kada jie tikrai padeda išvengti nelaimės? Spektaklio kūrėja Karolina Auglytė kalba apie tai, kaip galiausiai teks iš naujo atrasti nuosavą, blaivų protą, su kuriuo sutarus, prietarų siūlomais algoritmais vadovautis nebereikės.
Karolina Auglytė - šokėja, šokių mokytoja, choreografė. Ba.La. laboratorijos narė. 13 metų yra šokio tyrinėjimo kelyje. Baigusi bakalauro studijas Vilniaus kolegijoje, o vėliau ir magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2017m. sukūrė šokio spektaklį „Žiogelis mano atlapui“. Šis spektaklis pirmą kartą buvo parodytas baigiamajame magistrinių darbų vakare. Karolina jau dvejus metus užsiima pedagogine veikla. Domisi improvizacija, šokio edukacija, kūno judėjimu, įvairiais šokio stiliais ir kovų menais. Taip pat bendradarbiauja su kitais menininkais ir kūrėjais: Vladimiras Čekasinas, Laura Banaitytė, Paulius Markevičius, Evaldas Jansas, Simonas Nekrošius, Justina Kaminskaitė, Agata Pečiul ir daugeliu kitų. Šokio spektakliai, kuriuose Karolina šoka: „365 sekundės“, „Momentas“, „Duobė“, „Gaidys“.
Po spektaklio vyks aptarimas ir diskusija.