DANSEMA: „Mozaika“
Šiuolaikinio šokio spektaklis vaikams iki 3 metų.
Choreografė – Birutė Banevičiūtė.
Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas, Giedrė Subotinaitė.
Kompozitorė – Rasa Dikčienė.
Šviesų dailininkas – Aurelijus Davidavičius.
Dramaturgė-konsultantė – Ingrida Gerbutavičiūtė.
Trukmė: 35 min. + 15 min. po spektaklio mažieji kviečiami pažaisti su šokėjais.
Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?
Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos. Eidami antruosius metus jie plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius.
„Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms.
//Lithuanian Dance Scene 2012// Puzzle | Mozaika // Birutė Banevičiūtė
Renginys vyks Menų spaustuvėje, Juodojoje salėje.
Bilietai – 4.00 €.
Bilietus platina Bilietai.lt. Bilietus taip pat bus galima įsigyti likus 1 val. iki renginio Menų spaustuvėje. Atkreipiame dėmesį, kad Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais. Atsiprašome už nepatogumus.
Daugiau informacijos skaitykite tinklalapyje www.menuspaustuve.lt.