Lapkričio 5 d. (Antradienis)
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 5 d. 14.00
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 5 d. 15.45
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 5 d. 17.00
Menų spaustuvė
Lapkričio 6 d. (Trečiadienis)
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 6 d. 14.00
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 6 d. 15.45
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 6 d. 17.00
Menų spaustuvė
Lapkričio 7 d. (Ketvirtadienis)
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 7 d. 14.00
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 7 d. 15.45
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 7 d. 17.00
Menų spaustuvė
Lapkričio 8 d. (Penktadienis)
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 8 d. 14.00
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 8 d. 15.45
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 8 d. 17.00
Menų spaustuvė
Lapkričio 9 d. (Šeštadienis)
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 9 d. 14.00
Menų spaustuvė
Mozaika. Šokio spektaklis vaikams
Šokio teatras DANSEMA
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2013 lapkričio 9 d. 15.00
Klaipėdos Žvejų rūmai
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 9 d. 15.45
Menų spaustuvė
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny (Nyderlandai/Australija)
Chor.: Nina Wollny
2013 lapkričio 9 d. 17.00
Menų spaustuvė
Notrdamo legenda. 2 dalių baletas
Kauno valstybinio muzikinio teatro trupė ir kviestiniai šokėjai
Chor.: Aleksandras Jankauskas
2013 lapkričio 9 d. 18.00
Kauno valstybinis muzikinis teatras
Lapkričio 12 d. (Antradienis)
Pelenė. 3 veiksmų baletas vaikams
Lietuvos nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus mokiniai
Chor.: Enno Suvė (Estija)
2013 lapkričio 12 d. 12.00
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Tango salon
Gyčio Ivanausko teatras
Chor.: Brigita Urbietytė
2013 lapkričio 12 d. 19.00
Menų spaustuvė
Lapkričio 13 d. (Trečiadienis)
Barbora Radvilaitė. 2 veiksmų baletas
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupė
Chor.: Anželika Cholina
2013 lapkričio 13 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
1863
Kauno šokio teatras "Aura"
Chor.: Ferencas Feheris
2013 lapkričio 13 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 14 d. (Ketvirtadienis)
Šokio spektaklis „Melancholijos bokštai“
Šokio teatras AIROS, audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo“, Kauno menininkų namai
Chor.: Aira Naginevičiūtė
2013 lapkričio 14 d. 19.19
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji salė
Lapkričio 15 d. (Penktadienis)
Čiurlionis. 2 veiksmų baletas
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupė
Chor.: Krzysztof Pastor (Lenkija / Olandija / Lietuva)
2013 lapkričio 15 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Šiuolaikinio šokio festivalis „Bičių sąskrydis 5“
Artopia
2013 lapkričio 15 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 16 d. (Šeštadienis)
Šiuolaikinio šokio festivalis „Bičių sąskrydis 5“
Artopia
2013 lapkričio 16 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 17 d. (Sekmadienis)
Snieguolė ir septyni nykštukai
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupė
Chor.: Witold Borkovski (Lenkija)
2013 lapkričio 17 d. 12.00
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Mozaika. Šokio spektaklis vaikams
Šokio teatras DANSEMA
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2013 lapkričio 17 d. 12.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 20 d. (Trečiadienis)
Mata Hari
Choreografinių projektų teatras "Vilniaus baletas"
Chor.: Jurijus Smoriginas
2013 lapkričio 20 d. 19.00
Šiaulių dramos teatras
Lapkričio 21 d. (Ketvirtadienis)
Dulkių spindesys. 2 veiksmų šokio spektaklis
Kauno valstybinio muzikinio teatro trupė ir kviestiniai šokėjai
Chor.: Dainius Bervingis, Gintaras Visockas
2013 lapkričio 21 d. 18.00
Kauno valstybinis muzikinis teatras
Lapkričio 22 d. (Penktadienis)
„Atvira edvė' 13“. Šokio premjera!
Menų spaustuvės jaunųjų menininkų programa „Atvira edvė“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2013 lapkričio 22 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 23 d. (Šeštadienis)
„Atvira edvė'13“. Šokio premjera!
Menų spaustuvės jaunųjų menininkų programa „Atvira edvė“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2013 lapkričio 23 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 24 d. (Sekmadienis)
Šiuolaikinio šokio festivalis „Bičių sąskrydis 5“
Artopia
2013 lapkričio 24 d. 18.00
Menų fabrikas “Loftas”, Vilnius
Lapkričio 26 d. (Antradienis)
Ieškojimų kabinetas. PREMJERA!
Kauno šokio teatras "Aura"
Chor.: Deborah Light (Didžioji Britanija)
2013 lapkričio 26 d. 19.00
M.Daukšos g. 34, Kaunas
Lapkričio 28 d. (Ketvirtadienis)
Lapkričio 29 d. (Penktadienis)
7-asis kontaktinės improvizacijos ir performanso minisfestivalis Vilniuje
2013 lapkričio 29 d. 17.00
lindyhop.lt studija, Vilnius
Tango salon
Gyčio Ivanausko teatras
Chor.: Brigita Urbietytė
2013 lapkričio 29 d. 18.00
Kauno "Girstučio" kultūros centras
Carmen. PREMJERA!!
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupė
Chor.: Didy Veldman (Olandija)
2013 lapkričio 29 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
„Atvira edvė' 13“. Šokio premjera!
Jaunųjų menininkų programa „Atvira edvė“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2013 lapkričio 29 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Three Uses of the Knife
2013 lapkričio 29 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Lapkričio 30 d. (Šeštadienis)
7-asis kontaktinės improvizacijos ir performanso minisfestivalis Vilniuje
2013 lapkričio 30 d. 10.00
lindyhop.lt studija, Vilnius
Carmen. PREMJERA!!
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupė
Chor.: Didy Veldman (Olandija)
2013 lapkričio 30 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Aritmijos. Šokio spektaklio premjera!
Vyčio Jankausko šokio teatras
Chor.: Vytis Jankauskas
2013 lapkričio 30 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė