Spalio 2 d. (Ketvirtadienis)
Bajadarė. Baletas
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Chor.: Marius Petipa
2014 spalio 2 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Spalio 3 d. (Penktadienis)
Contemporary? Šokio spektaklis
Jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė‘13“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2014 spalio 3 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 4 d. (Šeštadienis)
„Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes“. Šokio spektaklis vaikams
Nacionalinė M.K Čiurlionio menų mokykla
Chor.: Jekaterina Deineko
2014 spalio 4 d. 12.00
Šokio teatras, Vilnius
Garbė močiutėms. Šiuolaikinio šokio miniatiūros
Kauno menininkų namai
2014 spalio 4 d. 14.00
Druskininkų jaunimo užimtumo centras (Veisiejų g. 17)
Spalio 5 d. (Sekmadienis)
Garbė močiutėms. Šiuolaikinio šokio miniatiūros
Kauno menininkų namai
2014 spalio 5 d. 13.30
Šiluvos gimnazijos aktų salė (M. Jurgaičio a. 6)
Spalio 7 d. (Antradienis)
Rezidentės Astrid Elisabeth Hofstad (Norvegija) šokio seminaras
Chor.: Astrid Elisabeth
2014 spalio 7 d. 12.00
Menų spaustuvė, III studija
Spalio 8 d. (Trečiadienis)
Šokio festivalis AURA`24: Sfumato
L`A | Prancūzija
Chor.: Rachid Ouramdane | Prancūzija
2014 spalio 8 d. 19.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji salė
Spalio 9 d. (Ketvirtadienis)
Šokio festivalis AURA`24: „Gyvenimo aprašymai“. PREMJIERA
Kauno šokio teatras „Aura“ (Lietuva), Art Scenico (Vokietija)
Chor.: Paul Hess (Vokietija)
2014 spalio 9 d. 19.00
VDU didžioji salė
Šokio festivalis AURA`24: „Šokis šokis šokis“
EgriBiancoDanza (Italija)
Chor.: Susanna Egri (Italija)
2014 spalio 9 d. 20.30
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Spalio 10 d. (Penktadienis)
Šokio festivalis AURA`24: „Ponas Šaunusis“
Chor.: Anat Grigorio | Izraelis
2014 spalio 10 d. 19.00
VDU didžioji salė
Šokio festivalis AURA`24: Luciola
Dame de Pic | Belgija
Chor.: Karine Ponties | Belgija
2014 spalio 10 d. 20.30
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Šokio festivalis AURA`24: Dviejų kambarių butas
Chor.: Niv Sheinfeld, Oren Laor| Izraelis
2014 spalio 10 d. 22.30
Verslo lyderių centras BLC, salė Elipsė
Spalio 11 d. (Šeštadienis)
Šokio festivalis AURA`24: „Transmisija“
E=MC2 Dance | Švedija
Chor.: Gun Lund | Švedija
2014 spalio 11 d. 18.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Šokio festivalis AURA`24: Meksikos šokio vakaras
Chor.: Jaciel Neri, Claudia Lavista, Viktor Manuel Ruiz, Omar Carrum, Amplio Espectro | Meksika
2014 spalio 11 d. 19.30
VDU didžioji salė
Spalio 12 d. (Sekmadienis)
„Mozaika“. Šiuolaikinio šokio spektaklis 0 – 3 metų vaikams
Šokio teatras „Dansema“
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2014 spalio 12 d. 11.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Šokio festivalis AURA`24. 50 Ievos veidų
Zawirowania | Lenkija
Chor.: Elwira Piorun | Lenkija
2014 spalio 12 d. 17.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Šokio festivalis AURA`24. Pietų Korėjos šokio vakaras
Chor.: Yoo Ra Jung, Jae Seung Kim, Jung Sik Roh | Pietų Korėja
2014 spalio 12 d. 19.00
VDU didžioji salė
Spalio 16 d. (Ketvirtadienis)
„ID:D&G“. Šokio spektaklis
Chor.: Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas
2014 spalio 16 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 17 d. (Penktadienis)
„Contemporary?“ Šokio spektaklis
Jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė‘13“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2014 spalio 17 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 18 d. (Šeštadienis)
„Kelionė namo“. Dramos ir šokio spektaklis
Urbanistinio šokio teatras „Low Air“
Chor.: Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius
2014 spalio 18 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 22 d. (Trečiadienis)
„Altorių šešėly“. PREMJERA
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras
Chor.: Aurelijus Liškauskas
2014 spalio 22 d. 18.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Spalio 23 d. (Ketvirtadienis)
LRT laida „Naktinis ekspresas“ apie „Low Air“, gatvės šokį ir TV šou
Low Air
Chor.: Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius
2014 spalio 23 d. 21.30
Spalio 24 d. (Penktadienis)
„Popular Problems“. PREMJERA
Jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė“
Chor.: Sigita Juraškaitė, Agnietė Lisičkinaitė
2014 spalio 24 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
„Ieškojimų kabinetas“. Šokio spektaklis
Kauno šokio teatras „Aura“
Chor.: Deborah Light (Didžioji Britanija)
2014 spalio 24 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 25 d. (Šeštadienis)
„Popular Problems“. PREMJERA
Jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė“
Chor.: Sigita Juraškaitė, Agnietė Lisičkinaitė
2014 spalio 25 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Spalio 29 d. (Trečiadienis)
„Kelionė namo“. Dramos ir šokio spektaklis
Urbanistinio šokio teatras „Low Air“
Chor.: Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius
2014 spalio 29 d. 18.00
Utenos kultūros centras
Spalio 31 d. (Penktadienis)
„Popular Problems“. PREMJERA
Jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė“
Chor.: Sigita Juraškaitė, Agnietė Lisičkinaitė
2014 spalio 31 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė