Rugpjūčio 1 d. (Penktadienis)
Renginių serijos "DEAR DANCE, MEET SOCIETY" vakaro pokalbis
Chor.: Vincent Bozek (Prancūzija) ir Simo Vassinen (Suomija)
2014 rugpjūčio 1 d. 19.00
Menų spaustuvė | Arts Printing House, Vilnius
Rugpjūčio 4 d. (Pirmadienis)
Rugpjūčio 7 d. (Ketvirtadienis)
Registracijos į šokio seminarą „Kuriantis kūnas“ pabaiga
Chor.: Ugnė Dievaitytė
2014 rugpjūčio 7 d. 22.00
NERD CREATIVE DANCE LOFT , Kaunas
Rugpjūčio 9 d. (Šeštadienis)
Šokio seminaras „Kuriantis kūnas“
Chor.: Ugnė Dievaitytė
2014 rugpjūčio 9 d. 10.30
NERD CREATIVE DANCE LOFT , Kaunas
Rugpjūčio 10 d. (Sekmadienis)
Šokio seminaras „Kuriantis kūnas“
Chor.: Ugnė Dievaitytė
2014 rugpjūčio 10 d. 10.30
NERD CREATIVE DANCE LOFT , Kaunas
Rugpjūčio 11 d. (Pirmadienis)
Vasaros šokio mokykla'14
2014 rugpjūčio 11 d. 09.00
Menų spaustuvė
Rugpjūčio 12 d. (Antradienis)
Vasaros šokio mokykla'14
2014 rugpjūčio 12 d. 09.00
Menų spaustuvė
Rugpjūčio 13 d. (Trečiadienis)
Vasaros šokio mokykla'14
2014 rugpjūčio 13 d. 09.00
Menų spaustuvė
Rugpjūčio 14 d. (Ketvirtadienis)
Vasaros šokio mokykla'14
2014 rugpjūčio 14 d. 09.00
Menų spaustuvė
Rugpjūčio 15 d. (Penktadienis)
Vasaros šokio mokykla'14
2014 rugpjūčio 15 d. 09.00
Menų spaustuvė
Rugpjūčio 16 d. (Šeštadienis)
Vasaros šokio mokyklos'14 UŽDARYMAS
2014 rugpjūčio 16 d. 20.00
Menų spaustuvė, III studija
Rugpjūčio 18 d. (Pirmadienis)
Tarptautinis simpoziumas VELTINIS 2014
2014 rugpjūčio 18 d. 00.00
Panemunės pilis
Rugpjūčio 22 d. (Penktadienis)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: CONTEMPORARY?
Menų spaustuvės jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė'13“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2014 rugpjūčio 22 d. 19.30
Jachtų angaras Pilies uoste, Klaipėda
Rugpjūčio 23 d. (Šeštadienis)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: ID: D&G. PREMJERA
Chor.: Marius Pinigis, Mantas Stabacinskas
2014 rugpjūčio 23 d. 19.30
Jachtų angaras Pilies uoste, Klaipėda
Menų festivalis „PLArTFORMA“: Akvariumai
PADI DAPI Fish
Chor.: Aušra Krasauskaitė
2014 rugpjūčio 23 d. 22.00
„Oberhaus“ biuras (S. Daukanto g. 3, Klaipėda)
Rugpjūčio 24 d. (Sekmadienis)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: Spalio tylėjimas
Jaunųjų kūrėjų platforma
Chor.: Taurūnas Baužas
2014 rugpjūčio 24 d. 18.00
KKKC parodų rūmai (Didžiojo Vandens g. 2, Klaipėda)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: Tarp pakilimų ir nusileidimų. Naujojo cirko spektaklis
Le cirque content pour peu | Prancūzija
Chor.: Loïse Manuel, Hugo Marchand
2014 rugpjūčio 24 d. 19.30
Krantinė prie lauko kavinės „Pilies uostas“ (Žvejų g. 24, Klaipėda)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: Šapito. Naujojo cirko spektaklis
Chor.: Kamilė Kondrotaitė
2014 rugpjūčio 24 d. 21.00
Piliavietės aikštė, Klaipėda
Rugpjūčio 25 d. (Pirmadienis)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: Tarp pakilimų ir nusileidimų. Naujojo cirko spektaklis
Le cirque content pour peu | Prancūzija
Chor.: Loïse Manuel, Hugo Marchand
2014 rugpjūčio 25 d. 12.00
Krantinė prie Memelio, Klaipėda
Rugpjūčio 26 d. (Antradienis)
Menų festivalis „PLArTFORMA“: Allege
public in private | Vokietija
Chor.: Clément Layes
2014 rugpjūčio 26 d. 19.00
Jachtų angaras Pilies uoste, Klaipėda
Rugpjūčio 27 d. (Trečiadienis)
Lietuvos šokio pristatymas Tarptautinėje šokio mugėje NRW Diuseldorfe
Lietuvos šokio informacijos centras
2014 rugpjūčio 27 d. 10.00
Rugpjūčio 28 d. (Ketvirtadienis)
Registracijos į kontaktinės improvizacijos seminarą „Kontaktinė gravitacija“ terminas
Chor.: Ugnė Dievaitytė, Koke Armero
2014 rugpjūčio 28 d. 23.59
Pranciškonų rūmai, Vilnius
Rugpjūčio 30 d. (Šeštadienis)
Kontaktinės improvizacijos seminaras „Kontaktinė gravitacija“
Chor.: Ugnė Dievaitytė, Koke Armero
2014 rugpjūčio 30 d. 10.00
Pranciškonų rūmai, Vilnius
Rugpjūčio 31 d. (Sekmadienis)
Kontaktinės improvizacijos seminaras „Kontaktinė gravitacija“
Chor.: Ugnė Dievaitytė, Koke Armero
2014 rugpjūčio 31 d. 10.00
Pranciškonų rūmai, Vilnius