Spalio 3 d. (Šeštadienis)
,,Baltoji lopšinė". Šiuolaikinio šokio spektaklis 6-10 metų vaikams
Šokio teatras ,,PADI DAPI Fish"
Chor.: Agnija Šeiko
2015 spalio 3 d. 12.00
Melnragė, Klaipėda
SIRENOS: „Petia ir vilkas. Reinterpretacija“
Chor.: Rafał Dziemidok
2015 spalio 3 d. 17.00
Krantinė šalia Vilniaus Žaliojo tilto
Spalio 4 d. (Sekmadienis)
SIRENOS: „Petia ir vilkas. Reinterpretacija“
Chor.: Rafał Dziemidok
2015 spalio 4 d. 17.00
Krantinė šalia Vilniaus Žaliojo tilto
Spalio 7 d. (Trečiadienis)
AURA 25: Kibirkščiuojantis kūnas – tragikomiško šokio seminaras
Chor.: Silvia Gribaudi
2015 spalio 7 d. 10.00
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: Kwang Min Kim šokio seminaras
Chor.: Kwang Min Kim
2015 spalio 7 d. 12.00
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: Sun-Tae Lee šokio seminaras
Chor.: Sun-Tae Lee
2015 spalio 7 d. 15.00
Kauno šokio teatro „Aura“ studija
AURA 25: „Sonate Bach“
Chor.: Virgilio Sieni
2015 spalio 7 d. 19.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji salė
AURA 25: „Kokį amžių vaidini?“
Chor.: Silvia Gribaudi
2015 spalio 7 d. 22.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Spalio 8 d. (Ketvirtadienis)
AURA 25: Chiara Frigo ir Emmanuel Jouthe šokio seminaras
Chor.: Chiara Frigo ir Emmanuel Jouthe
2015 spalio 8 d. 10.00
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: Andrea Costanzo Martini šokio seminaras
Chor.: Andrea Costanzo Martini
2015 spalio 8 d. 12.00
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: „00000000 (IT)“
Chor.: Giulio D'Anna
2015 spalio 8 d. 19.00
Vytauto Didžiojo universitetas, Didžioji salė, Kaunas
AURA 25: Pietų Korėjos šokio vakaras
2015 spalio 8 d. 21.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Spalio 9 d. (Penktadienis)
AURA 25: Giulio D'Anna šokio seminaras
Chor.: Giulio D'Anna
2015 spalio 9 d. 10.00
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: Kenzo Kasuda šokio seminaras
Chor.: Kenzo Kasuda
2015 spalio 9 d. 12.00
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: „Šeimos medis“
Chor.: Chiara Bersani
2015 spalio 9 d. 18.00
Kauno lėlių teatras
AURA 25: „Padaryk iš manęs jungiklį“
Chor.: Birutė Letukaitė
2015 spalio 9 d. 19.30
Vytauto Didžiojo universitetas, Didžioji salė, Kaunas
AURA 25: „Kai mes buvome seni“
Chor.: Emmanuel Jouthe, Chiara Frigo
2015 spalio 9 d. 22.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
Spalio 10 d. (Šeštadienis)
„Low Air“ kontaktinės improvizacijos ir partneriavimo seminaras
Chor.: Agnietė Lisičkinaitė, Sigita Juraškaitė
2015 spalio 10 d. 11.00
Gedimino pr. 2A, III aukštas, Vilnius
AURA 25: Vania Vaneau šokio seminaras
Chor.: Vania Vaneau
2015 spalio 10 d. 11.30
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: 4X4 šokio ekskursija Kauno senamiestyje
Chor.: Anna Karen Gonzalez Huesca, Andrea Costanzo Martini, Israel Ismael Infante Salazar, Kenzo Kusuda
2015 spalio 10 d. 12.00
Ekskursantai renkasi prie įėjimo į buvusį fabriką „Lituanica“
AURA 25: Kun Tae Park šokio seminaras
Chor.: Kun Tae Park
2015 spalio 10 d. 13.30
Editos Daniūtės šokio studija, Kaunas
AURA 25: „Būna išimčių“ ir „Mūsų“
Chor.: Tom Weinberger, Idan Sharabi
2015 spalio 10 d. 16.00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Rūtos salė
AURA 25: „Sugretinti“
Chor.: Cecilia Moisio
2015 spalio 10 d. 18.00
Vytauto Didžiojo universitetas, Didžioji salė, Kaunas
AURA 25: „Balta“
Chor.: Vania Vaneau
2015 spalio 10 d. 23.00
Vytauto Didžiojo universitetas, Didžioji salė, Kaunas
Spalio 11 d. (Sekmadienis)
AURA 25: Tom Weinberger šokio seminaras
Chor.: Tom Weinberger
2015 spalio 11 d. 10.00
Editos Daniūtės šokio studija
„Low Air“ kontaktinės improvizacijos ir partneriavimo seminaras
Chor.: Agnietė Lisičkinaitė, Sigita Juraškaitė
2015 spalio 11 d. 11.00
Gedimino pr. 2A, III aukštas, Vilnius
AURA 25: 4X4 šokio ekskursija Kauno senamiestyje
Chor.: Anna Karen Gonzalez Huesca, Andrea Costanzo Martini, Israel Ismael Infante Salazar, Kenzo Kusuda
2015 spalio 11 d. 12.00
Ekskursantai renkasi prie įėjimo į buvusį fabriką „Lituanica“
AURA 25: Idan Sharabi šokio seminaras
Chor.: Idan Sharabi
2015 spalio 11 d. 12.30
Editos Daniūtės šokio studija
AURA 25: „darwintodarwin“
Chor.: Johannes Wieland
2015 spalio 11 d. 18.00
Vytauto Didžiojo universitetas, Didžioji salė, Kaunas
„Kelionė namo“. Šokio spektaklis
2015 spalio 11 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 12 d. (Pirmadienis)
AURA 25: Idan Sharabi šokio seminaras
Chor.: Idan Sharabi
2015 spalio 12 d. 11.00
M.K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras, Vilnius
Spalio 14 d. (Trečiadienis)
„Karalius Gruodis“. Šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai. PREMJERA!
Šokio teatras ,,PADI DAPI Fish"
Chor.: Agnija Šeiko
2015 spalio 14 d. 18.00
Koncertų salė, Klaipėda
Spalio 16 d. (Penktadienis)
„Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“. Šokio spektaklis-ekskursija
Chor.: Agnija Šeiko, Laura Geraščenko, Dovilė Binkauskaitė, Aušra Krasauskaitė, Inga Kuznecova, Darius Berulis
2015 spalio 16 d. 10.00
Klaipėdos piliavietės aikštė
„Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“. Šokio spektaklis-ekskursija
Chor.: Agnija Šeiko, Laura Geraščenko, Dovilė Binkauskaitė, Aušra Krasauskaitė, Inga Kuznecova, Darius Berulis
2015 spalio 16 d. 12.00
Klaipėdos piliavietės aikštė
Spalio 17 d. (Šeštadienis)
AURA: „Padaryk iš manęs jungiklį“
Chor.: Birutė Letukaitė
2015 spalio 17 d. 18.00
Varėnos kultūros centre
Spalio 18 d. (Sekmadienis)
DANSEMA: „Mozaika“
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2015 spalio 18 d. 11.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 20 d. (Antradienis)
Ana Karenina (Maskvos akademinio J. Vachtangovo teatro gastrolės)
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 20 d. 19.00
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Spalio 21 d. (Trečiadienis)
Moterų krantas (Maskvos akademinio J. Vachtangovo teatro gastrolės)
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 21 d. 19.00
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Spalio 22 d. (Ketvirtadienis)
Otelas (Maskvos akademinio J. Vachtangovo teatro gastrolės)
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 22 d. 19.00
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Atvira erdvė jauniesiems menininkams: „Rekonstruoti“. PREMJERA!
Chor.: Miglė Praniauskaitė
2015 spalio 22 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 23 d. (Penktadienis)
Otelas (Maskvos akademinio J. Vachtangovo teatro gastrolės)
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 23 d. 19.00
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Atvira erdvė jauniesiems menininkams: „Rekonstruoti“. PREMJERA!
Chor.: Miglė Praniauskaitė
2015 spalio 23 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 25 d. (Sekmadienis)
AIROS: „Stiklo sodai“
Chor.: Aira Naginevičiūtė
2015 spalio 25 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 27 d. (Antradienis)
Anželikos Cholinos šokio spektaklis ANA KARENINA
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 27 d. 19.00
"Girstutis", Kaunas
Spalio 28 d. (Trečiadienis)
„Contemporary?“ Šokio spektaklis
Jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė‘13“
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2015 spalio 28 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Spalio 29 d. (Ketvirtadienis)
Anželikos Cholinos šokio spektaklis MADAM POMPADUR
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 29 d. 18.00
Kauno valstybinis muzikinis teatras
Spalio 31 d. (Šeštadienis)
DANSEMA: „Maži stebuklai“
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2015 spalio 31 d. 11.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Anželikos Cholinos baletas BARBORA RADVILAITĖ
Chor.: Anželika Cholina
2015 spalio 31 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras