Lapkričio 3 d. (Antradienis)
Flying Low ir Depth Movement seminarai su Edivaldo Ernesto
2015 lapkričio 3 d. 12.00
Menų spaustuvė, III studija (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
Lapkričio 4 d. (Trečiadienis)
Flying Low ir Depth Movement seminarai su Edivaldo Ernesto
2015 lapkričio 4 d. 12.00
Menų spaustuvė, III studija (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
„Carmen“. 2 veiksmų baletas
Chor.: Didy Veldman
2015 lapkričio 4 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Lapkričio 5 d. (Ketvirtadienis)
Flying Low ir Depth Movement seminarai su Edivaldo Ernesto
2015 lapkričio 5 d. 12.00
Menų spaustuvė, III studija (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
AURA: „Monstras“
Chor.: Samuel Mathieu
2015 lapkričio 5 d. 19.00
VDU Didžioji salė, Kaunas
Lapkričio 6 d. (Penktadienis)
Flying Low ir Depth Movement seminarai su Edivaldo Ernesto
2015 lapkričio 6 d. 12.00
Menų spaustuvė, III studija (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
,,Žizel". 2 veiksmų baletas
Chor.: Oleg Vinogradov
2015 lapkričio 6 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Šokio teatras AIROS : ,,Chimeros karoliai"
Chor.: Aira Naginevičiūtė
2015 lapkričio 6 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
Lapkričio 7 d. (Šeštadienis)
Šokio teatras AIROS : ,,Chimeros karoliai"
Chor.: Aira Naginevičiūtė
2015 lapkričio 7 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
Lapkričio 8 d. (Sekmadienis)
„Pelenė“. 3 veiksmų baletas vaikams
Chor.: Enno Suvė
2015 lapkričio 8 d. 12.00
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Lapkričio 12 d. (Ketvirtadienis)
Atvira erdvė jauniesiems menininkams: „20 sezonų“. PREMJERA!
Chor.: Isaac Evans
2015 lapkričio 12 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Lapkričio 13 d. (Penktadienis)
Šokio spektaklis „Kambariai. Istorijos be pabaigos“ ir šokio filmas ,,Pasaka"
Chor.: Agnija Šeiko, Artūras Šimonis
2015 lapkričio 13 d. 19.00
Klaipėdos kultūros fabrikas
Atvira erdvė jauniesiems menininkams: „20 sezonų“. PREMJERA!
Chor.: Isaac Evans
2015 lapkričio 13 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Lapkričio 14 d. (Šeštadienis)
„Šokio pusryčiai“. Edukacinis užsiėmimas vaikams
2015 lapkričio 14 d. 10.00
H. Manto g. 31 a, Klaipėda
Lapkričio 15 d. (Sekmadienis)
DANSEMA: „Spalvoti žaidimai“. PREMJERA!
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2015 lapkričio 15 d. 11.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Lapkričio 20 d. (Penktadienis)
„Eglė žalčių karalienė“. 2 veiksmų baletas. PREMJERA!
Chor.: George Williamson
2015 lapkričio 20 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Lapkričio 21 d. (Šeštadienis)
„Eglė žalčių karalienė“. 2 veiksmų baletas. PREMJERA!
Chor.: George Williamson
2015 lapkričio 21 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Lapkričio 22 d. (Sekmadienis)
DANSEMA: „Mozaika“
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2015 lapkričio 22 d. 11.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
„Contemporary?“ Šokio spektaklis
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2015 lapkričio 22 d. 18.00
Alytaus miesto teatras
Lapkričio 24 d. (Antradienis)
Anželikos Cholinos šokio spektaklis ANA KARENINA
Chor.: Anželika Cholina
2015 lapkričio 24 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Atvira erdvė jauniesiems menininkams: „20 sezonų“. PREMJERA!
Chor.: Isaac Evans
2015 lapkričio 24 d. 19.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Lapkričio 26 d. (Ketvirtadienis)
Šokio teatras AURA: ,,Monstras"
Chor.: Samuel Mathieu (Prancūzija)
2015 lapkričio 26 d. 19.00
Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5 A, Klaipėda)
Lapkričio 27 d. (Penktadienis)
„Raudonoji Žizel”. 2 veiksmų baletas
Chor.: Boris Eifman
2015 lapkričio 27 d. 18.30
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Vyčio Jankausko šokio teatras: „Akloji dėmė". PREMJERA!
Chor.: Vytis Jankauskas
2015 lapkričio 27 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 28 d. (Šeštadienis)
„Contemporary?“ Šokio spektaklis
Chor.: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas
2015 lapkričio 28 d. 16.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 29 d. (Sekmadienis)
DANSEMA: „Spalvoti žaidimai“. PREMJERA!
Chor.: Birutė Banevičiūtė
2015 lapkričio 29 d. 11.00
Menų spaustuvė, Kišeninė salė
„Spragtukas“. 2 veiksmų baletas
Chor.: Krzysztof Pastor
2015 lapkričio 29 d. 12.00
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Šiuolaikinio šokio technikos ir Partnering seminaras su Evangelos Poulinas
2015 lapkričio 29 d. 14.00
Menų spaustuvė, III studija (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)
Low Air: „Feel-Link“
Chor.: Laurynas Žakevičius, Airida Gudaitė
2015 lapkričio 29 d. 19.00
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Lapkričio 30 d. (Pirmadienis)
Šiuolaikinio šokio technikos ir Partnering seminaras su Evangelos Poulinas
2015 lapkričio 30 d. 14.00
Menų spaustuvė, III studija (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius)