Šokio teatras AIROS : ,,Chimeros karoliai"
Šiuolaikinio šokio spektaklis
Trukmė 60 min.
Choreografė - Aira Naginevičiūtė - Adomaitienė
Scenografija - Arūnas Adomaitis
Kostiumai - Laura Darbutaitė
Šviesos – Andrius Matusevičius
Garso režisūra: Vladas Dieninis ir Gediminas Jakubka
Šokis: Erika Vizbaraitė, Goda Laurinavičiūtė, Greta Grinevičiūtė, Sigita Juraškaitė, Agnietė Lisičkinaitė
Šiame Airos Naginevičiūtės šiuolaikinio šokio spektaklyje „Chimeros karoliai“ penkios skirtingų patirčių ir amžiaus šokėjos įkūnija galingus moteriškus archetipus, siejamus su mitine pabaisa. Ugnimi alsuojanti moteriško prado būtybė gali būti nenuspėjama, pavojinga, švelni, mylinti ar motiniška. Spektaklyje šokėjos lyg karolius veria savo troškimus, iliuzijas ir patirtis.
Šią mitinę būtybę bandė perprasti daugybė kūrėjų pradedant Homeru ir Hesoidu bei baigiant šiuolaikinės kultūros kūrėjais. Jos mįslę savo spektaklyje mena ir Aira. Choreografė žiūrovui leidžia išvysti visai kitą dar neatrastą chimeros pusę – moteriškumą. Spektaklio moterų pavidalai netelpa į įprastus moters grožio sampratos rėmus. Kostiumų dailininkės ir choreografės dėka moterų kūnai deformuojami ir keičiami, tačiau neįprastos estetikos kūno transformacijos tuo pačiu žymi jų stiprybės ir moteriško gaivalo išraišką.
Garsėjantis ne tik choreografija, bet ir įspūdinga scenografija, Airos teatras ir šį kartą neketina nuvilti žiūrovų. Scenoje rengiamos subtilios metalo konstrukcijos, šokančių aktorių kūnų pagalba, kuria paslaptingas garso skulptūras. Šokėjai transformuoja akustinius erdvės signalus į optines struktūras, nematomą paversdami matomu.
menų spaustuvė | juodoji salė
bilietai 8, 10, 12 € | bilietus platina Tiketa | likę bilietai 1 val. iki renginio menų spaustuvėje
* atkreipiame dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais | atsiprašome už nepatogumus
RENGINYS VYKSTA:
2013 Gruodžio 22 d. 19:00
2015 Lapkričio 06 d. 19:00
2015 Lapkričio 07 d. 19:00