Seminaras su Gyčiu Ivanausku
"Šokio bunkeryje" Kaune startuoja seminarų ciklas. Pirmajame seminare šeštadienį, spalio 19 d. 11 val. dvi valandas šokio ir scenos meno seminarui vadovaus aktorius, choreografs ir šokėjas Gytis Ivanauskas.
Seminaro kaina - 25 Lt
Gytis Ivanauskas gimė 1980 birželio 01 d. Ukmergėje. M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje studijavo dailę. 1999 m. įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir 2004 m. Teatro ir kino fakultete baigė magistro studijas bei įgijo aktoriaus-šokėjo specialybę (dėst. doc. Anželika Cholina).
Į profesionalaus teatro sceną G. Ivanauskas atėjo 2000 metais, kai Oskaro Koršunovo spektaklyje „Ugnies veidas“ suvaidino paauglį Kurtą. Labiausiai jį išgarsinę vaidmenys yra Romeo („Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džiuljetos istorija“, rež. O. Koršunovas) bei Raskolnikovas („Nusikaltimas ir bausmė“, rež. Gintaras Varnas)
G.Ivanauskas taip pat dalyvauja įvairiuose šokio projektuose, yra sukūręs scenografiją monospektakliui „Švyturys“, kuriame pats ir vaidino (rež. G.Varnas).
2005 metais įkūrė savo teatrą. 2005/2006 metų sezone pristatė pirmus viso vakaro savo kurtus šokio spektaklius „Praba“ bei „Vyrai baltais sijonais“.
2007 m. balandžio 6 d. Gyčiui Ivanauskui buvo suteiktas meno kūrėjo statusas.
Aidos Chlebinskaitės nuotr.