„Mozaika“. Šiuolaikinio šokio spektaklis 0–3 metų vaikams
Šokio teatras „Dansema“

Gegužės 27 d. 10:00. Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio 6, Vilnius).

Choreografė – Birutė Banevičiūtė
Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas
Kompozitorė – Rasa Dikčienė
Šviesų dailininkas – Aurelijus Davidavičius
Dramaturgė-konsultantė – Ingrida Gerbutavičiūtė
Trukmė: 35 min. + 15 min. po spektaklio mažieji kviečiami pažaisti su šokėjais
Šokio teatras „Dansema“
Spektaklio sukūrimą rėmė LR Kultūros ministerija
Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?
Mozaika | Puzzle treiler
Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos, eidami antruosius metus – plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius.
„Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms.
Spektaklio sukūrimą rėmė LR Kultūros ministerija.
Bilietai: 4.00 € (13.81 Lt ) Bilietus platina Bilietai.lt arba likus 1 val. iki renginio Menų spaustuvėje (Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais).
Daugiau informacijos www.dansema.lt ir Menų spaustuvė.