Šiuolaikinio šokio spektaklis REKONSTRUOTI
Idėjos autorė ir choreografė - Miglė Praniauskaitė
Šoka: Miglė Praniauskaitė, Karolina Indrė Žvinytė, Vincenta Gurauskaitė
Šviesų dailininkas - Povilas Laurinaitis
Kostiumų dailininkė - Eglė Ališauskienė
Sukurta programoje Atvira erdvė'15
Nuotraukos autorė: Laura Vansevičienė
„Rekonstruoti“ - tai šiuolaikinio šokio spektaklis apie buvusią tvarką pasaulyje, kuri palaipsniui išsiderina, blaško, atitraukiant dėmesį nuo pačio individo ir koncentruojantis į šių dienų mechanišką gyvenimo būdą. Esant nesusikoncentravusiems, esam lengviau pasiekiami šių dienų disbalanso. Esame įtraukiami į vis daugiau sąmoningai organizuojamas veiklas, norime viską apimti ir visur palikti dalį savęs. Galbūt užuot turint viską iškonstruota, turėtumėm galvoti apie visko sudėliojimą į vietas.
Reconstruct | Rekonstruoti (by Migle Praniauskaite)
* nuomonės:
M. Praniauskaitei iš tikrųjų ganėtinai sėkmingai pavyko išnaudoti erdvę su scenos partnerėmis atsiduriant vis kitoje rečiau išnaudojamoje scenos vietoje (bent keletą kartų veiksmas buvo persikėlę į kairės scenos pusės tolimąjį kampą, judėta palei galinę sieną). O fragmentai, kai šokėjos išeina iš apšviestos zonos ar pradeda šokti dar neapšviestos, atrodė efektingai [Kristina Steiblytė | dance.lt | 2015-12-23]
Daug paskutiniųjų šokio kūrinių krypsta konceptualiojo šokio ar jungčių su kitais menais kryptimi – tuo tarpu M.Praniauskaitė kol kas atkakliai dirba grynojo šokio žanre, ir tai daro įdomiai, originaliai, kokybiškai. Neabejotinai ji turi neeilinį choreografės talentą. [festivalio Naujasis Baltijos šokis vadovas Audronis Imbrasas]
** nominacija:
Auksinį scenos kryžių už Metų debiutą pretenduoja gauti choreografė ir šokėja Miglė Praniauskaitė už šokio spektaklio „Rekonstruoti“ choreografiją ir atlikimą („Menų spaustuvės“ programa „Atvira erdvė 2015“).
Bilietai: 9,20 eur | bilietai Tiketos kasose (pirkti internetu) | atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais | bilietų rezervacija (nuo 10 žmonių) spektakliai@menuspaustuve.lt | bilietų rezervacija galioja 1val. iki renginio.