Vasaros šokio mokykla'14

2014 m. rugpjūčio 11 - 16 d. Menų spaustuvėje, Vilniuje, Šiltadaržio g. 6.

Vasaros šokio mokykla – tai didžiausias edukacinis šiuolaikinio šokio renginys Lietuvoje, skirtas šokio profesionalams bei mėgėjams, rengiamas kasmet nuo 2000 m. Šiemet Vasaros šokio mokykla vyks rugpjūčio 11-16 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje, tad kviečiame rezervuoti datas ir rinktis seminarus. Kaip ir kasmet, šiais metais siūlome šiuolaikinio ir klasikinio šokio pamokas, turiningas paskaitas, uždegančius šokio pedagogus iš įvairių pasaulio šalių.
Pagrindinis „Vasaros šokio mokyklos“ tikslas – suteikti profesinio tobulėjimo galimybę šokio profesionalams: teoriniuose, praktiniuose, kūrybiškumą skatinančiuose seminaruose, vadovaujamuose savo srities specialistų iš viso pasaulio.

Šiemet dirbti Vasaros šokio mokykloje pakviesti šeši dėstytojai-praktikai:

Taip pat vyks dvi teorinės paskaitos. Paskaitą apie kūrybinio ir fizinio potencialo ribas skaitys profesionalus maratono bėgikas, treneris, pasaulio čempionas maratono bėgimo rungtyje savo amžiaus kategorijoje, Povilas Rakštikas. Paskaitą “Šokio filmai vs šokio fiksavimas” apie vis populiarėjantį žanrą “video dance” skaitys Lietuvos šokio informacijos centro darbuotoja Justina Brazaitė.
Daugiau informacijos info@dance.lt