CREATurE Live Art
CREATurE Live Art yra nuosekliai kuruojamas kasmetinis festivalis, susitelkiantis išskirtinai į “gyvą meną”. “Gyvas menas” gali skatinti refleksiją ir reakciją, tačiau gali ir raminti, ugdyti toleranciją, plėsti ribas ir griauti sienas, kuriomis įsivaizduojame esantys apsistatę, taigi mes palaikome ir skatiname tokio meno laisvę ir atsakomybę.
CREATurE Live Art siekia ugdyti jaunuosius menininkus ir publiką, taigi natūrali mūsų veiklos dalis yra kūrybinės dirbtuvės ir neformalios paskaitos.
CREATurE Live Art tikisi plėsti horizontus, tad jaunieji performanso menininkai čia vertinami tiek pat, kiek ir jau sulaukę pripažinimo. Juk bet kuris jų gali tapti tuo postūmiu gyvo meno glėbin, kurio ieškojai kad ir TU.
CREATurE Live Art tiki, kad dokumentacija yra svarbi menininkų praktikai, todėl mes visuomet rasime laiko/vietos/techninių priemonių fotografuoti ir/ar filmuoti bei parodyti festivalyje pasirodančių ar, priešingai, negalinčių gyvai sudalyvauti performanso menininkų dokumentaciją arba video performansus.
CREATurE Live Art po savo skėčiu priima ir garso meną bei garso performansus, tad mūsų programoje rasite bent vieną vakarą, skirtą intensyviam klausymui ar beprotiškiems šokiams skambant (keistokiems) garsams.
CREATurE Live Art tiki, kad (performanso) menas turi būti prieinamas visiems, nepriklausomai nuo lyties, kilmės, statuso, spalvos, finansinių galimybių, religinių ar kitų įsitikinimų, todėl visi mūsų renginiai yra nemokami ir į juos įleidžiami visi be atrankos. Mes tikime/ės, kad mūsų publika kitiems puoselėja tokią pat pagarbą, kokios tikisi sulaukti pati.
CREATurE Live Art yra gyvas organizmas.
CREATurE Live Art yra tai, kas jis yra Tau.
Tu esi CREATurE Live Art.
Daugiau informacijos : www.creatureliveart.lt