Premjera! Šokio teatras AURA. Šokio spektaklis šeimai „Sekretas"
Choreografija: Birutė Letukaitė ir šokėjai
Gyvai atliekama muzika - Antanas Jasenka
Šokėjai: Abel Hernandez Gonzalez (Ispanija), Aime Sanchez (Meksika), Antonia Koluiartseva (Rusija), Evgeniy Kalachov (Rusija), Gintarė Marija Ščavinskaitė (Lietuva), Julija Mintautė (Lietuva), Juan Madero (Meksika), Mei Chen (Kinija), Marine Fernandez (Prancūzija), Niels Claes (Belgija), Oksana Griaznova (Lietuva), Rūta Kavaliauskienė (Lietuva), Saulius Kavaliauskas (Lietuva), Alexandre May (Prancūzija), Julia Gómez Avilés (Ispanija).
Kostiumai: Kristina Čyžiūtė, Birutė Letukaitė
Apšvietimas - Vladimiras Šerstabojevas.
Trukmė: 50 min.
PREMJERA! Kauno šokio teatras „Aura”. SEKRETAS
Šokio spektaklis visai šeimai su gyva muzika
Pasaulis kupinas paslapčių. Patikėtų, kurias saugome, tų, kurias išduodame, tokių, kurių niekuomet net nesužinome, arba paslėptų po stiklo šuke it dalelė mūsų pačių.
Šokio spektaklyje „Sekretas“, tarsi spalvoti kaleidoskopo stikliukai Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjai scenoje kurs choreografinius raštus, kūnais šnabždėdami savo paslaptis. Koks malonumas nupūsti nuo „sekreto“ plunksnų sniegą ir aiktelėti iš nuostabos, tiesa?
DĖMESIO spektaklyje naudojamos plunksos.
Kauno šokio teatras „Aura“ – tai šiuolaikinio šokio raišką Lietuvoje puoselėjantis teatras. 1980 m. Birutės Letukaitės iniciatyva įkurta ir puoselėta šokio studija „Aura“ 1995 m. įregistruota kaip Kauno miesto teatras, kuriam žymi choregrafė vadovauja iki šiol. Per savo gyvavimo metus teatras kūrė ir formavo Lietuvos šiuolaikinio šokio „veidą“, išugdė ne vieną profesionalų šokėją, papildžiusį pasaulinę šokio padangę.
„Aura“ nuolatos dirba su įvairiais tarptautiniais projektais, užsienio ir Lietuvos choreografais, bendradarbiauja su įvairių sričių menininkais. „Aura“ reprezentuoja Lietuvos šiuolaikinį šokį daugelyje užsienio valstybių ir nuolat inovatyviomis idėjomis papildo šokio pasaulį. Jau trys metai kaip šokio trupė yra tarptautinė, šiuo metu „Auroje” šoka profesionalai iš Meksikos, Kinijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos, Rusijos ir Lietuvos.
Bilietų kainos:
8-12 EUR, moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiams bilietui taikoma 30% nuolaida.
Tiketa klubo nariams, Daily card kortelės turėtojams - 20% nuolaida.
Bilietus platina šokio teatro "Aura" kasa, Nacionalinio Kauno dramos teatro kasa, TIKETA.
Daugiau informacijos www.aura.lt
el. paštu vadyba@aura.lt, tel. +370 614 24277.