> Projektai > Naujasis Baltijos šokis > Naujasis Baltijos šokis'16
Dalykinis pokalbis
SKVO‘s šokio trupė | Baltarusija
Gegužės 8, sekmadienis
18.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Režisierė: Olga Skvorcova
Atlikėjai: Irina Širokaja, Ania Korziuk, Olga Rabeckaja, Valerija Chripač, Kiril Baltrukov
Premjera: 2014
Trukmė: 45 min.
„Dalykinis pokalbis“ yra medijų projektas, laboratorija, atviro dialogo su erdve ir auditorija forma. Realiame laike šokėjai tiria: „Kas yra šiuolaikinis menas?“, „Ar jis objektyvus ir tikras? Gal užtenka pristatyti reikiamą kontekstą, o meno objektas nesvarbus?“ Koks eksperimentas išeis – nežinia... Didžioji dalis pasirodymo paremta improvizacija ir santykiu su žodiniu veiksmu (daugybė interviu su skirtingais žmonėmis).
Nuotrauka: Olga Rabetskaya
Olga Skvorcova – choreografė, aktorė ir atlikėja, baigusi Baltarusijos menų akademijos Teatro fakultetą. 2005 m. su Dmitrijumi Zaleskiu įkūrė šiuolaikinio šokio teatrą D.O.Z.SK.I. Ji vaidino teatre, taip pat dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose teatro ir šokio projektuose. 2012 m. įkūrė SKVO’s šokio trupę. Šiuo metu O. Skvorcova dirba kaip pagrindinė Baltarusijos jaunimo teatro choreografė ir šiuolaikinio šokio mokytoja Baltarusijos kultūros institute.
SKVO’s sudaro visiškai skirtingi žmonės – tiek išore, tiek vidumi. Tai – nepriklausomų šokėjų ir atlikėjų sambūris, kuris nuolat ieško motyvacijos judėti, šokti ir eksperimentuoti išeinant už kasdienės komforto zonos ribų.
Nuotrauka: Olga Rabetskaya