> Projektai > Naujasis Baltijos šokis > Naujasis Baltijos šokis'16
Tobulas kūnas – gyvas kūnas
SKVO‘s šokio trupė | Baltarusija
Gegužės 7, šeštadienis
16.00 Menų spaustuvė, Stiklinė salė
Bilietai: Tiketa.lt
N-18
Režisierė: Olga Skvorcova
Atlikėjai: Irina Širokaja, Ania Korziuk, Olga Rabeckaja, Valerija Chripač
Premjera: 2015 m.
Trukmė: 35 min.
Spektaklis „Tobulas kūnas – gyvas kūnas“ buvo sukurtas fotografijų parodos „Anatomy“ rėmuose 2015 m. Nuo pat pradžių žmonės yra įvairių kampanijų ir požiūrių aukos: socialinio, politinio, geografinio, lyčių ir Dievas žino dar kokių... Todėl ir mūsų pasirodymas yra bandymas pereiti nuo „socialaus“ kūno supratimo prie „sakralaus“ kūno sąvokos ir atvirkščiai, naudojantis užuomina į paskutinį „aukos“ solo Igorio Stravinskio kūrinyje „Šventasis pavasaris“.
Nuotrauka:Yauhen Yerchak
Olga Skvorcova – choreografė, aktorė ir atlikėja, baigusi Baltarusijos menų akademijos Teatro fakultetą. 2005 m. su Dmitrijumi Zaleskiu įkūrė šiuolaikinio šokio teatrą D.O.Z.SK.I. Ji vaidino teatre, taip pat dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose teatro ir šokio projektuose. 2012 m. įkūrė SKVO’s šokio trupę. Šiuo metu O. Skvorcova dirba kaip pagrindinė Baltarusijos jaunimo teatro choreografė ir šiuolaikinio šokio mokytoja Baltarusijos kultūros institute.
SKVO’s sudaro visiškai skirtingi žmonės – tiek išore, tiek vidumi. Tai – nepriklausomų šokėjų ir atlikėjų sambūris, kuris nuolat ieško motyvacijos judėti, šokti ir eksperimentuoti išeinant už kasdienės komforto zonos ribų.
Nuotrauka:Yauhen Yerchak