> Projektai > Naujasis Baltijos šokis > Naujasis Baltijos šokis'16
ZebraLine | Kipras
within and between
Gegužės 3, antradienis
18.30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Jo Strømgreno trupė | Norvegija
Ten
Gegužės 3, antradienis
18.30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Fou Glorieux | Kanada
So Blue
Gegužės 3, antradienis
20.30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Wooshing Machine cie | Belgija
Happy Hour
Gegužės 4, trečiadienis
19.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Henri Hütt | Estija
Ritmas yra šokėjas
Gegužės 5, ketvirtadienis
19.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Pere Faura | Ispanija
Striptizas
Gegužės 5, ketvirtadienis
19.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Cie Manuel Roque | Kanada
DATA
Gegužės 6, penktadienis
19.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Elina Lutce, Krista Dzudzilo | Latvija
Korpusas
Gegužės 6, penktadienis
21.00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Bilietai: Tiketa.lt
SKVO‘s šokio trupė | Baltarusija
Tobulas kūnas – gyvas kūnas
Gegužės 7, šeštadienis
16.00 Menų spaustuvė, Stiklinė salė
Bilietai: Tiketa.lt
RUBBERBANDance grupė | Kanada
Patirties koeficientas
Gegužės 7, šeštadienis
18.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė
Bilietai: Tiketa.lt
PADI DAPI Fish | Lietuva
Dior in Moscow
Gegužės 7, šeštadienis
19.30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Kauno šokio teatras „Aura“ | Lietuva
(Be)kulminacijų
Gegužės 7, šeštadienis
21.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
SKVO‘s šokio trupė | Baltarusija
Dalykinis pokalbis
Gegužės 8, sekmadienis
18.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Menų spaustuvė | Lietuva
Contemporary? – SPECIAL EDITION
Gegužės 8, sekmadienis
19.30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Ieva Misevičiūtė | JAV / Lietuva
Jautienos valdovas
Gegužės 8, sekmadienis
21.00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Bilietai: Tiketa.lt
Propagande C | Prancūzija
Gerro, Minos ir Jis
Gegužės 9, pirmadienis
18.30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt
WArd/waRD | Belgija
The Black Piece
Gegužės 9, pirmadienis
20.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Marie Chouinard trupė | Kanada
bODY_rEMIX/gOLDBERG_vARIATIONS
Gegužės 19, ketvirtadienis
18.30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė
Bilietai: Tiketa.lt
Erna Omarsdottir, Valdimar Johannsson | Islandija
Lazyblood
Gegužės 19, ketvirtadienis
21.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: Tiketa.lt