> Projektai > Vasaros šokio mokykla > Vasaros šokio mokykla'15
Lietuva
Teorinė paskaita | Kaip kurti patrauklų asmeninį įvaizdį ir pristatyti save kitiems? | Kšištof Zmitrovič |
„Kaip kurti patrauklų asmeninį įvaizdį ir pristatyti save kitiems?“
Rugpjūčio 19 d., 20:30 – 21:30
III studija (Menų spaustuvė, III aukštas)
Paskaita nemokama!
Nesvarbu, ką veikiame gyvenime, kiekvieną dieną bendraudami su kitais kuriame savo asmeninį įvaizdį.
Dažnas retai susimąstome - kokį įspūdį paliekame kitiems ir ką galime padaryti geriau. O juk nuo to, kaip mus mato kiti žmonės, dažnai priklauso, kokį darbą dirbsime, kokiuose projektuose dalyvausime, kiek gerų pažįstamų turėsime, ar apskritai būsime reikalingi žmonėms.
Tai ypač svarbu, jei mūsų profesija ar pašaukimas susiję su buvimu tarp žmonių ir žmonėms, kaip pavyzdžiui tą daro šokėjai.
Šioje paskaitoje aptarsime svarbiausius principus, padedančius geriau suprasti, kaip formuojasi asmeninis įvaizdis, kaip geriau save pristatyti kitiems bei kas padeda tinkamai bendrauti ir tuo pačiu likti savimi.
Biografija
Kšištof Zmitrovič yra OVC Consulting konsultantas ir “Jaunimo linijos” savanorių mokytojas. Kšištof dirbdamas vadovaujasi mintimi, kad asmeninė konsultantų misija – gerinti pardavimų ir klientų aptarnavimo kokybę Lietuvoje per geresnį klientų jausmų ir poreikių supratimą bei profesionalumo šiose srityse parodymą. Jis tiki, jog šios vizijos perteikimas mokymų dalyviams yra toks pat svarbus kaip ir praktinis intensyvus darbas su mokymų dalyviais bei praktinių sprendimų paieška.
Didžiają savo laiko dalį Kšištof atiduoda ne tik savanoriškoms iniciatyvoms, bet ir šeimos verslui – šokių studijos vystymui.