> Projektai > Vasaros šokio mokykla > Vasaros šokio mokykla'15
Lietuva
Praktinė paskaita | Judesių vystymasis | Aistė Kriukelytė |
„Judesių vystymasis: kuo tai gali būti įdomu šokėjams“
Rugpjūčio 20d. 20.30–22:00 val.
III studija (Menų spaustuvė, III aukštas)
Paskaita nemokama!
Tai, ką patiriame ir išmokstame pirmaisiais savo gyvenimo metais, lydi mus visą gyvenimą. Jeigu ko nors neišmokstame tinkamai, o tai pasitaiko labai dažnai, vis tiek užaugę mokame vaikščiot, kalbėt, skaityt, skaičiuot ir t.t., tačiau tai darom ne taip efektyviai, ne taip lengvai, laisvai ir maloniai, kaip galėtume. Gera žinia yra tai, kad tas „neišmoktas pamokas“ išmokti galima ir vėliau – jau suaugus – ir taip atrasti, kad, pasirodo, galiu kur kas daugiau; daryti šitą judesį, pasirodo, gali būti lengva ir smagu ir pan.
Paskaitos metu bus trumpai pristatomi kūdikių judesių modeliai ir suteikiama galimybė pabandyti jais remiantis atrasti efektyvesnių ar įvairesnių judėjimo būdų.
Biografija
Aistė Kriukelytė šoka šiuolaikinį šokį nuo 1994 m., kasmet dalyvauja įvairiausiuose šokio ir ne tik seminaruose, kuria choreografiją („Laukiant, kol jis pasirodys“, „Čia buvo vanduo“ ir kt.) bei domisi šokio ir kitokio judesio terapiniu poveikiu. 2014 m. baigė integruotos kūno ir judesio terapijos studijas (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, Londonas).
Plačiau apie kūno ir judesio terapiją pasiskaityti galima kūno judesio terapija