Šokio spektaklis (g)round zero. round2 Vilniuje
Idėjos autorius - Marius Pinigis
Šoka: Marius Paplauskas ir Marius Pinigis
Muzika - Andrius Stakele
Šviesų dailininkas - Vladimiras Šerstabojevas
Trukmė - 45 min.
“Rising up, back on the street/Did my time, took my chances/Went the distance, now I'm back on my feet/Just a man and his will to survive” --- The Survivor „Eye of the Tiger“
„Rokis“, „Terminatorius“, „Gelbėtojai“, „Mirtina kova“, Briusas Lee, Muhammadas Ali, Michaelas Jacksonas, Jimmas Hendriksas, „Backstreet Boys“ ir „All4one“ - šie ir daugelis kitų filmų, jų personžų, muzikos atlikėjų, grupių ir aktorių yra mūsų įkvėpimo šaltinis.
Todėl „(g)round zero“ nėra tik dviejų skirtingų šokėjų sąjunga. Tai taip pat duoklė mūsų vaikystei ir to meto herojams. Tai duoklė jų laisvei ir drąsai, tam, kad fantazija išliktų!
„(g)round zero reikšmė“
Spektaklio pavadinimas – militaristinis terminas, reiškiantis "sunaikinti iki pagrindų", tačiau šokėjai nesiekia tokios potekstės ir pavadinimą labiau sieja su rizikos faktoriumi "viskas arba nieko". Pavadinime subtiliai įsipynusi ir dar viena reikšmė – "round zero" – apskritas nulis. „Ši paslėpta mintis išreiškia idėją, kad mes tuščioje, lygioje vietoje (sudėtingomis jauniems kūrėjams Kaune sąlygomis) savarankiškai dirbsime iš visų jėgų ir bandysime įrodyti, kad kurti galima ir čia", - teigia M. Pinigis.
Apie šokėjus
Marus Pinigis – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Šiuo metu menininkas aktyviai garsina Lietuvą ir Kauno miestą šiuolaikinio šokio spektakliuose visame pasaulyje. Taip pat M. Pinigis yra projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” komandos narys, atstovaujantis jaunuosius menininkus.
Marius Paplauskas – gatvės šokių atstovas, savo pasiekimais gerai žinomas gatvės šokių bendruomenėje ir atstovaujantis Lietuvą įvairiuose užsienio gatvės šokių čempionatuose.
(g)round zero
Bilietai 11,20 eur | bilietus platina Tiketa (pirkti internetu) | bilietus galima įsigyti 1 val. prieš spektaklį menų spaustuvėje | atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais,