„Miško pasaka“. 2 dalių baletas vaikams
Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyrius
2 veiksmų baletas vaikams

Balandžio 25 d. 12:00. Nacionalinės M.K Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius).

Režisierė/ choreografė – Inga Kibildienė
Choreografai-bendraautoriai: Aušra Gineitytė, Marina Levickienė, Audronė Domeikienė
Mokinių kompozicijų mokytojas – Vytautas Brazdylis
Kostiumų dailininkė – Vida Leonavičiūtė-Insodienė
Garso režisierius – Raimondas Jaroševičius
Šviesų dizaineris – Marius Apanskas
Projekcijų autoriai: Kornelijus Jaroševičius, Jonas Sutkus
Specialybės mokytojai : L.Bartusevičiūtė-Noreikienė, N. Beredina, G.Dautartienė, L. Grava, H. Ignatavičienė, D.Karpušenkovienė, D.Kiršys, J. Liaugminienė, J. Melnikovas, A. Semionovas, P.Skirmantas, B. Tomaševičienė, V. Tarasova, J. Vymerytė.
Koncertmeisterės: L. Taranikova, V. Minkauskienė, I. Dirsienė.
Miško gilumoje gyveno motina su sūnumi. Gamta buvo jų atrama ir prieglobstis, čia jie buvo linksmi ir laimingi.
Vieną dieną bevaikščiodamas miške berniukas pasiklydo. Ilgai jis klaidžiojo po gūdžią girią. Pačią sunkiausią nuovargio akimirką, kai jau nusprendė mesti kelio paieškas, nežinia iš kur atsiradusi sužibo labai skaisti šviesa, suteikianti naujų jėgų, apgaubianti saugumu ir ramybe. Berniukas, kupinas vilties, vėl ieškojo kelio, o toji šviesa jo neapleido ir kaip kelrodė žvaigždė padėjo rasti namus. Berniukas prisižadėjo sužinoti, kas ta šviesa ir iš kur ji sklinda. Mamos globojamas ir sutvirtėjęs, jis vėl leidosi į mišką ieškoti paslaptingos šviesos.
Kas ta šviesa, kuri mus gelbsti, kuri mus apsaugo, kuri padeda nepasiklysti, suteikia saugumo ir dovanoja tikėjimą?
Šokio spektaklis „Miško pasaka“ – tai istorija apie žmogaus jausmus ir jų kaitą, apie esmines žmogiškąsias vertybes – atsidavimą ir pagarbą, apie pasitikėjimą ir nesibaigiančią, visą gyvenimą saugančią meilę. Spektaklyje paslėpta daugybė metaforų, kurios žiūrovui subtiliai padeda pažinti jaunos širdies augimo kelionę.
Spalvingą baleto mozaiką sudaro nauji klasikinio stiliaus bei brandūs ir laiko patikrinti kūriniai, E. Grygo, P. Čaikovskio, A. Glazunovo, L. Minkaus ir kitų žymių kompozitorių muzikos palydimi.
Spektaklio kompozicijas kartu su profesionaliais choreografais kūrė geriausi mokiniai. Tai pirmas bandymas Šokio teatro scenoje sujungti nuoširdžią profesionalų patirtį ir veržlią, smalsią, spinduliuojančią jaunystės energiją.
Daugiau informacijos: Miško pasaka.