„Contemporary?“ Šokio spektaklis
Labai šiuolaikinio šokio (ne)labai spektaklis.
Menų spaustuvė pristato – Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą ir Metų scenos įvykiu pripažintą nelabai jaunų jaunųjų menininkų labai šiuolaikinio šokio (ne)labai spektaklį „CONTEMPORARY?“
Idėjos autoriai, choreografai ir atlikėjai: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Mantas Stabačinskas.
Šviesų dailininkas – Povilas Laurinaitis.
Dramaturgė – Sigita Ivaškaitė.
Spektaklio nuotraukos – D. Matvejevas
Ar kada nors esate atsidūrę tokioje situacijoje: jau valandą sėdite teatre, priešais jus – šokėjai, neva bandantys atskleisti „prasmę“, o jūsų mintyse skamba vienintelis klausimas: kas čia vyksta?! Jei taip, spektaklis „Contemporary?“ – kaip tik jums. Tikriausiai pirmą kartą Lietuvos scenoje trys žinomi aktoriai ir šokėjai su ironija žvelgia į iki šiol nenagrinėtą šiuolaikinio šokio kūrimo temą. Iš ko susideda kontemporari spektaklis? Apie ką jame kalbama? Kokie daiktai yra reikalingi?
//Lithuanian Dance Scene 2013// Contemporary? // Agnė Ramanauskaitė, Mantas Stabačinskas, Paulius Tamolė
Besiruošdami repeticijoms kūrybinė komanda peržvelgė visą Lietuvos šiuolaikinio šokio istoriją ir nusprendė, jog verta ne tik sugrąžinti jau sukurtus spektaklius, bet visų pirma – dekonstruoti patį kūrybos procesą. „Vieną dieną ėmėme kalbėti apie šiuolaikinio šokio klišes, su kuriomis susiduriame kiekvieną dieną, dirbdami. Taip atsirado daug naujos medžiagos ir ėmėme visa tai jungti su mūsų pačių šoktais spektakliais, mūsų požiūriu į šiuolaikinį šokį. Ypač Lietuvoje, – ironijos savo ir kolegų darbams neslepia šokėjas Mantas Stabačinskas. Atskleisdami savo kūrybos užkulisius šokėjai ne tik leis žiūrovams išvysti ir repeticiją, ir spektaklį, bet tuo pačiu metu sieks sukurti atvirą diskusiją.
Spektaklis 2013 m. apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi Metų scenos meno reiškinio kategorijoje.
Renginys vyksta:
2015 spalio 28 d. 19 val.
2015 lapkričio 28 d. 16 val.
Menų spaustuvė, Juodoji salė
Bilietai: 8 €
Bilietai parduodami Tiketos kasose. 1 val. iki spektaklio bilietai parduodami Menų spaustuvėje. Atkreipkite dėmesį: Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais. Atsiprašome už nepatogumus.
20 proc. nuolaida mokiniams ir studentams, bei su kortelėmis Omni ID, DailyCard, Ežio viza.
Bilietų rezervacija – spektakliai@menuspaustuve.lt.
Daugiau informacijos skaitykite www.menuspaustuve.lt.