Atvira erdvė jauniesiems menininkams: „20 sezonų“. PREMJERA!
Spektaklis
Idėjos autorė ir režisierė – Rasa Niurkaitė.
Kompozitorė – Juta Pranulytė.
Dailininkas – Dravis Kavaliauskas.
Choreografas – Isaac Evans (Jungtinė Karalystė).
Šviesų dailininkas – Povilas Laurinaitis.
Vaidina: Aldona Janušauskaitė, Agnė Ramanauskaitė, Dainius Jankauskas.
Ką padarytum dėl savo aistros? Viską? Ar kasdien tam atiduotum visas savo jėgas? Ar ignoruotum skausmą? Ar siektum būti tobulas… visą laiką? Ar paaukotum tam visą save?
...Ką darytum jei tavo aistrą iš tavęs atimtų?
Spektaklis „20 sezonų“ pasakos apie baleto šokėjus , pabaigusius savo karjerą. Idėja autorei Rasai Niurkaitei kilo dirbant Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Matant baleto artistų kasdienybę, iškilo klausimas – kaip judėti toliau, kai visa, ką turi, iš tavęs atimama. Kaip judėti toliau, kai gyvenimas, kurį tu pažinojai, išslysta tau iš po kojų.
Už puošnių drabužių ir dekoracijų slepiasi ilgos valandos darbo atiduodant visą save, ryžtas ir pasiaukojimas profesijai ir publikai. „20 sezonų“ bando praskleisti uždangą ir pakviesti žiūrovus į teatro užkulisius, kur riba tarp profesijos ir gyvenimo nebegzistuoja, kur profesija ir yra gyvenimas. Tai intymus artisto, bet galų galiausiai žmogaus pasaulis.
Spektaklis pasakos apie asmenybės krizę, kurią žmogus patiria drastiškai pasikeitus gyvenimui, praradus savo kelią. Kodėl mes taip lengvai susitaikome su aplinkybėmis ir nesistengiame rasti būdo būti laimingais? Bet kas įvyksta, kai susitaikyti su aplinkybėmis tiesiog neįmanoma? Kaip judėti toliau?
Pjesėje naudojama biografinė medžiaga, surinkta interviu metu su baleto artistais Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.
Šio spektaklio eskizas, pristatytas festivalio On The Verge metu The Arches teatre su aktorias iš Kenijos, Škotijos ir Norvegijos.
Renginys vyksta:
2015 m. lapkričio 12 d., 19 val.
2015 m. lapkričio 13 d., 19 val.
2015 m. lapkričio 24 d., 19 val.
Menų spaustuvė, Kišeninė salė.
Bilietai – 6 €.
Bilietus bus galima įsigyti Tiketos kasose ir internetu. Likę bilietai parduodami Menų spaustuvėje. Atkreipiame dėmesį – Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais. Atsiprašome už nepatogumus.
Bilietus galima rezervuoti el.p.: spektakliai@menuspaustuve.lt.
Daugiau informacijos skaitykite tinklalapyje www.menuspaustuve.lt.
Taip pat skaitykite interviu su spektaklio kūrėja Rasa Niurkaite.