Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis “Barefoot“ Vilniuje

Vilniuje spalio 27-31 d. vyks tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Barefoot“.

Pirmą kart vykstantis festivalis „Barefoot“ skirtas suburti jaunimo atstovus ir su jais dirbančius asmenis iš skirtingų šalių, kurie aktyviai domisi šiuolaikiniu šokiu, ir paskatinti jų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, pasidalinimą patirtimi ir įgūdžiais.

Festivalyje dalyvauja Nacionalinė M.K. Čiurlionio menų mokykla; Cross Move Company (Oulu, Suomija); HAHAHA šokio mokykla (Oulu, Suomija); Rygos choreografijos mokykla (Ryga, Latvija); Jazepo Vitolos muzikos akademija (Ryga, Latvija); Kauno choreografijos mokykla (Kaunas, Lietuva); Talino baleto mokykla (Talinas, Estija).

Festivalio atidarymas vyks spalio 27 d., Šokio teatre (Kosciuškos g. 11). Jo metu savo programą pristatys Lietuvos atstovai (M.K. Čiurlionio menų ir Kauno choreografijos mokyklų moksleiviai).

Įėjimas laisvas, pradžia 18 val.

“Barefoot” festivalio metu jaunimas ne tik šoks, bendraus, bet kartu su profesionaliomis choreografėmis Rūta Butkus ir Erika Vizbaraite tris dienas plušės kūrybinėse dirbtuvėse. Jų metu sukurtas kompozicijas dalyviai pristatys uždarame festivalio atsisveikinimo vakare.

Festivalį organizuoja VšĮ Artopia, bendradarbiaudama su M.K. Čiurlionio menų mokykla. Festivalį remia LR Kultūros ministerija.

Skaityti daugiau