Šiuolaikinio šokio seminarai su Ugne Dievaityte

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TECHNIKA „KELIAUJANT ERDVE“

Sausio 3 d. (penktadienis) 18-19.30 val.

Sausio 4 ir 5 d. (šeštadienis ir sekmadienis) 10.30-12 val.

Technika prasideda santykiu su erdve, pradedant nuo žemės, kad galėtume skrosti orą ir jį susiūti, sąmoningai rinktis atramą, kontaktą ir kryptį, naudotis impulsu ir pauze judant. Šokis man yra nenutraukiamas bendravimas pradedant širdies plakimu.

Kaina: 45lt

KŪRYBINĖS ŠOKIO DIRBTUVĖS „VIZUALIZUOJANT NEMATOMĄ“

Sausio 3 d. (penktadienis) 19.30-22.00 val.

Sausio 4 ir 5 d. (šeštadienis ir sekmadienis) 12-14.30 val.

Įžengti į skaidrų, tikrą ir gyvą judesį. Kūrybos ir judėjimo laisvė prasideda nuo pažinimo, smalsaus tyrinėjimo ir žaidimo bei aistros. Kūrybinį procesą valdo idėjų, fizinių pojūčių, vaizduotės, akimirkos, erdvės santykis. Visa ko ašis– kūnas, iš jo kuriami veiksmai ir tylos akimirkos. Šokis man yra nebylus žodis, tyli dabarties momentopoezija

Kaina: 75lt

Užsiėmimai vyks studijoje M (Gedimino g. 47, Kaunas).
Būtina registracija ir info: movingcorpus@gmail.com

UGNĖ DIEVAITYTĖ

Profesionaliai šiuolaikinio šokio šokėja ir improvizatore tapo dirbdama su Camille Hanson, Daniel Abreu, Nina Wolhy, Angie Lau, Rasmusu Ölme, Vyčiu Jankausku ir kt. bei mokydamasi šokio terapijos su Alexanderiu Girshonu. Šoko ir bendradarbiavo su įvairiais kolektyvais bei menininkais: Babirusa Danza, Sharon Fridman, Poliana Lima, Koke Armero, Kauno šokio teatru „Aura“, Vyčio Jankausko šokio teatru ir kt. Pastaruoju metu dirba Madride, kur kaip nepriklausoma choreografė pristatė 3 šokio spektaklius, sėkmingai rodomus šokio festivaliuose bei choreografijos konkursuose Ispanijoje ir už jos ribų, bei vadovauja šiuolaikinio šokio technikos bei kūrybinius šokio seminarams.

Daugiau informacijos: Ugnė Dievaitytė

Daugiau aktualijų