Tarptautinės šokio dienos proga klaipėdoje – „šokio džemas“ ir estų „Sidharta“

Minint Tarptautinę šokio dieną, šį antradienį, balandžio 29 d., 21 val. šokio teatras „PADI DAPI Fish“ ir menininkų grupė „Žuvies akis“ šokio, teatro ir muzikos mylėtojus kviečia „Šokio džemui“ (jam’ui) su grupe „Nervas“. Pašokti kartu kviečiami visų žanrų, įstaigų ir organizacijų bei nepriklausomi šokėjai.
Besirengdamas netrukus startuosiančiam tarptautiniam šokio festivaliui „Naujasis Baltijos šokis“, šokio jam’ą tuo patį vakarą (20 val.) Vilniuje surengs Lietuvos šokio informacijos centras Menų spaustuvėje. Vakaro intriga – abiejų miestų šokėjai susijungs tiesioginės transliacijos būdu ir galės stebėti vieni kitus video ekrane.
Klaipėdoje „Šokio džemas“ vyks kultūrai itin draugiškame klube-kavinėje „Kaštonas“ (Danės g. 6).

Primename, kad tą pačią dieną 19 val. Klaipėdos universiteto Menų fakulteto prof. J. Gudavičiaus salėje (Donelaičio g. 4), Goltsman baletas iš Estijos pristatys meditacinį šokio spektaklį „Sidharta“. Tai – daugiasluoksnis šokio spektaklis, prisodrintas taikaus ritmo ir pasikartojančių vizualizacijų. Spektaklis įkvėptas Hermano Hessės romano, kurio pagrindinis veikėjas išgyvena išbandymų ir pasirinkimų, laukimo ir vienatvės, tamsos ir šviesos akimirkas tam, kad rastų atsakymus į esminius savo klausimus. Vieno universalumas susilydo į skirtumų bendrystę, asketiškumas ir kantrumas pakeičiami aistra ir šviesa, o tylos garsai ir nejudumas virsta dinamika. Viduje jis randa tai, ko ieškojo išorėje.
Trukmė 90 min. (su pertrauka). Spektaklis skirtas vyresniems nei 13 metų asmenims.
Įėjimas su bilietais. Bilieto kaina 15 Lt. Bilietus galima rezervuoti el. paštu: chk.mf@ku.lt ir įsigyti prieš spektaklį vietoje.

Daugiau informacijos:
tel.: 8 611 14800 / goda@zuviesakis.lt arba agnija@zuviesakis.lt

Daugiau aktualijų