Premjera: šokio teatro spektaklis „6tas pirštas:“

Paskutinį sausio vakarą Rūtos Butkus šokio teatras „comma8“ kviečia į naujausią spektaklį, kuriame šiai kūrėjai būdinga stilistika jungiamas šiuolaikinis šokis, muzika ir vaizdo projekcijos.

Šokėja ir choreografė Rūta Butkus, į pagalbą sukvietusi jaunų meno kūrėjų komandą: kompozitorių Arturą Bumšteiną, video menininkę Gerdą le Fou, kostiumo dailininkę Dovilę Cibulskaitę, scenografę Sigitą Šimkūnaitę, šviesų dailininką Vilių Vilutį bei folkloro ansamblio „Ūla“ dainininkes, pristato savo naujausią spektaklį „6tas pirštas:“. Tai valandos trukmės performanso autorė tikslingai nevadina šokio spektakliu.

„Šokis – tai kvėpavimas, todėl negaliu paklusti įprasto šokio rėmams. Judesys – man artimiausias būdas kalbėti apie rūpimus klausimus, viešai kelti klausimus, ieškau savitos kalbos. Naujausiu spektakliu tęsiu tikėjimo ir religijos susikirtimą, toliau gilinuosi į asmens valios ir laisvės klausimus. Sunkiausia buvo išgryninti formą, kad išvengti pliko efekto. Nesiekiu pasiekti žiūrovų protus ir širdis iškart, pasirodymo metu, – yra idėjų ir išraiškų, kurioms reikia laiko pribręsti.“

Šokio teatras „comma8“ įkurtas 2013 metais, savo repertuare jau turintis tris spektaklius, garso ir judesio performansą ir net šokio filmą, pristatytą 2014 metų Kultūros nakties programos metu.
Spektaklio „6tas pirštas:“ premjera sausio 31 d. 19 val. Menų spaustuvėje Vilniuje.
Bilietus platina „Tiketa“.

Asmuo kontaktams: Vytautė Brazdylytė +37061497424
vytaute.br@gmail.com
www.comma8.lt

Skaityti daugiau