Lietuvoje lankosi choreografė ir šokėja Ji Park iš Pietų Korėjos

Lietuvoje jau antrą kartą lankosi choreografė ir šokėja Ji Park, atvykusi iš Pietų Korėjos. Turinti daugelio metų ir įvairių šokio technikų patirtį, gyvenusi ir savo kūrybą pristačiusi įvairiose pasaulio šalyse, bendradarbiavusi su žinomais šokio teatrais, choreografė beveik visą šių metų balandį reziduoja Vilniuje. Čia ji veda 10 dienų trukmės kūrybines tradicinio Korėjos šokio ir improvizacijos dirbtuves Menų spaustuvės patalpose.

Balandžio 17 d. 16:30 įvyks abiejų kūrybinių dirbtuvių dalyvių viešas pristatymas Menų spaustuvėje III a. (Šiltadaržio g. 6).

Balandžio 19 d. 17:00 Ji Park kauniečių publikai pristatys improvizacinio šokio pasirodymą „Laikinumas“ su iš popieriaus gamintu tradiciniu Korėjos kostiumu šokio erdvėje AURA+ (Daukšos g. 34, Kaunas). Rezidencijos laikotarpiu choreografė ne kartą lankėsi ir bendravo su šokio teatru Aura, jos vadove bei šokėjais.

Balandžio 20-21 d. choreografė lankysis Kaune, Azijos studijų centre ir papasakos apie savo veiklą Korėjoje, bei surengs tradicinio Korėjos šokio dirbtuves VDU Vaidybos programos studentams.
Tai jau ne pirmas šios choreografės ir šokėjos prisistatymas Lietuvos publikai. 2014 m. Ji Park galerijoje „101” Kaune atliko improvizacinį pasirodymą su menininke iš Taivano Wen Chin Fu. Šiuo metu vykstanti korėjietės Ji Park rezidencija yra tęstinio bendradarbiavimo rezultatas, skirtas vystyti ilgalaikius Lietuvos ir Pietų Korėjos kultūrinius santykius.

Rezidencijos rėmėjai ir partneriai: Jeollanam-do Culture & Arts Foundation, Arts Council Korea, Menų spaustuvė, Menų agentūra Artscape, Meno vadybos platforma Arthesis, šokio teatras Aura.

Daugiau informacijos
vytaute@artscape.lt
+37061497424

Daugiau aktualijų