Scenos meno kritikų asociacija įteikė apdovanojimą LŠIC direktorei Gintarei Masteikaitei

Sausio 21 d.  Scenos meno kritikų asociacija įteikė apdovanojimą „Meno raktas“ Lietuvos šokio informacijos centro direktorei Gintarei Masteikaitei. Apdovanojimas paskirtas už šiuolaikinio šokio bei cirko festivalių programas ir jų bendruomenišką atmosferą, taip pat už tarptautinę Lietuvos šokio sklaidą.

Nuotraukos: Dmitrijus Matvejevas

„Gintarė Masteikaitė savo pritrenkiančia dinamiška veikla įrodo dar vieną svarbų ir mūsų šalyje sunkiai pripažįstamą dalyką: vadybininkas, prodiuseris taip pat yra kūrėjas, jis gali būti menininkas, galvojantis ne apie atskirą meno kūrinį, bet apie ištisą šalies ar tam tikros srities klimatą ir kuriantis jį, telkiantis bendruomenę ir teigiantis kultūrą kaip pamatinę mūsų egzistencijos dalį. Kultūrą kaip toleranciją. Gintarė atrakina erdves, kuriose gali susitikti priešingi požiūriai ir po ginčų tik praturtėti vienas nuo kito“ – Scenos meno kritikų asociacijos komisija.

Asociacija taip pat skyrė apdovanojimą „Teksto raktas“ teatro ir šokio kritikei Aušrai Kaminskaitei, kurios tekstus su malonumu skaitome informacinėje šokio platformoje www.dance.lt

 

Daugiau aktualijų