Būsimi teatro, kino ir šokio mokytojai universiteto erdvę pavers teatru

2019 m. balandžio 6 d. (šeštadienį) 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į (VDU)  Švietimo akademijos teatro ir kino pedagogikos IV kurso studentų baigiamųjų kūrybinių darbų pristatymą, kuris vyks  G011 auditorijoje (Studentų g. 39, GMTF korpusas). Erdvę studentai pavers gyvu, jaunu, inovatyviu ir nuoširdžiu teatru. Jame žiūrovai turės galimybę pamatyti skirtingus Lietuvos ir užsienio rašytojų kūrinių interpretacijų etiudus-spektaklius, kuriuose vaidins įvairaus amžiaus mokiniai.

2019 m. balandžio 6 d. (šeštadienį) 13 val. visi kviečiami į Vytauto Didžiojo universiteto  (VDU) Švietimo akademijos  šokio pedagogikos IV kurso studentų viešą baigiamųjų kūrybinių darbų pristatymą-koncertą, kuriame dalyvauja iš įvairių Lietuvos regionų mokyklų, kolektyvų sugūžėję įvairaus amžiaus mokiniai. Šis renginys skirtas pasidžiaugti studentų meniniais pedagoginiais pasiekimais realizuojant save kaip būsimuosius šokio pedagogus, taip pat paskatinti žemesnių kursų studentus gilesniems pamąstymams apie jų pačių kūrybą ir gebėjimus ją pritaikyti įvairaus amžiaus mokiniams.

Šioje scenoje pamatysite šokio kompozicijas, pasižyminčias ne tik skirtinga tematika, atlikėjų amžiumi, bet ir šokio žanrų įvairove.

Renginys vyks VDU Švietimo akademijos aktų salėje, Ševčenkos g. 31, Vilniuje.

Daugiau aktualijų