ATVIRAS KVIETIMAS (ATNAUJINTAS TERMINAS). Kviečiame teikti paraiškas dalyvavimui tarptautinių šokio mugių kūrybinėse programose

Lietuvos šokio informacijos centras (toliau – LŠIC) kviečia šiuolaikinio šokio kūrėjus teikti pasiūlymus paskelbtoms atrankoms į svarbiausių tarptautinių šokio mugių „Intenationale Tanzmesse NRW“ (Vokietija) ir „CINARS“ (Kanada) kūrybines programas.

2020 metais abiejose mugėse pirmą kartą bus pristatomas Baltijos šalių šokio menas. LŠIC kartu su Latvijos šokio informacijos centru ir Estijos nepriklausoma šokio asociacija kvies tarptautinių renginių dalyvius ir svečius į jungtinį stendą „Baltic Dance“. Kiekviena iš organizacijų pristatinės Baltijos šalių šokį ir taip pat atstovaus savo šalies menininkus.

Mugių metu vyks kūrybinės programos, kurių metų bus parodyti atrinkti šokio spektakliai iš viso pasaulio, taip pat vyks darbų pristatymai skirtingais formatais (Open studio, new production, pitch sessions ir kt.)

Šiame tekste pateikiama trumpa informacija apie kūrybinių pasiūlymų teikimo tvarką.

INTERNATIONALE TANZMESSE NRW

Vyksta: 2020 m. rugpjūčio 26-30 d. Diuseldorfo mieste (Vokietija)

Kūrybinių pasiūlymų pateikimo terminas: iki 2019 m. rugsėjo 30 d. Terminas pratęstas iki spalio 15 d.

Paskelbta programos tema: „Tradicija ir dabartis“. Pasiūlymas neprivalo atitikti nurodytos temos.

Pasiūlymų skaičius nėra ribojamas. Tas pats kūrėjas/trupė gali teikti kelis savo darbus.

Oficialus tinklapis: www.tanzmesse.com

PASIŪLYMŲ TEIKIMO TVARKA:

 • Pasiūlymai gali būti teikiami tik nuo stendo, dalyvaujančio mugėje. Kūrėjai iš Lietuvos turi galimybę teikti kūrybinius pasiūlymus per „Baltic Dance“ stendą (Lietuvos atstovas stende – LŠIC) arba nuomotis stendą savarankiškai, prisijungti prie kitų kūrėjų stendo.
 • Kiekvieno pasiūlymo pateikimo mokestis – 25 Eur + 7 proc. PVM (Vokietijos nustatytas PVM). Mokėjimas už kūrybinio pasiūlymo pateikimą gali būti atliekamas tik per PayPal sistemą.
 • Visi teikiamų darbų formatai ir reikalavimai darbams bei vaizdo medžiagai nurodomi specialiame leidinyje The Artist‘s Guide.
 • Visi pasiūlymai gali būti teikiami tik per specialią Tanzmesse paskyrą. Kūrėjas ar trupė, norintys teikti pasiūlymą, būtinai turi sukurti asmeninę paskyrą Tanzmesse tinklapyje.
 • Kaip tai padaryti:

  Užeikite į www.tanzmesse.com , paspauskite “Login | Create Account” -> “No Tanzmesse Account yet?” -> sekite instrukcijas.

  Atkreipkite dėmesį į elektroninį paštą, kurį nurodysite atlikdami registraciją. Jis turės būti naudojamas viso pasiūlymo pateikimo proceso metu, į jį bus siunčiama visa aktuali informacija.

  • Teikiant pasiūlymus per „Baltic Dance“ stendą, būtina susisiekti su stendo koordinatore Anastasija Dichtiar (projects@dance.lt, + 370 5 204 08 35). Stendo koordinatorė patvirtina ir atsiunčia kvietimą teikti kūrybinį pasiūlymą nuo „Baltic Dance“ stendo. Tik gavus kvietimą iš koordinatorės, galima pateikti pasiūlymą programai. Prašome dėl kvietimo iš koordinatorės kreiptis ne vėliau kaip iki rugsėjo 27 d.
  • Teikiantys kūrybinius pasiūlymus mokėjimą atlieka savarankiškai per PayPal sistemą Tanzmesse NRW organizatoriams (ne LŠIC), nuorodą į mokėjimą bus galima rasti Jūsų Tanzmesse paskyroje.
  • Visa informacija pateikiama www.tanzmesse.com, taip pat iškilus klausimams, kviečiame susisiekti el. paštu projects@dance.lt.

   CINARS

   Vyksta: 2020 m. lapkričio 9-14 d. Monrealio mieste (Kanada)

   Kūrybinių pasiūlymų pateikimo terminas: iki 2019 m. spalio 27 d.

   Pasiūlymų skaičius nėra ribojamas. Kvietimas atviras visų šalių kūrėjams.

   Oficialus tinklapis: www.cinars.org

   PASIŪLYMŲ TEIKIMO TVARKA:

Daugiau aktualijų