Paskelbti paraiškų teikimo terminai pagal Šiaurės ir Baltijos šalių paramos programas!

Neseniai paskelbti 2020 m. paraiškų teikimo terminai gauti finansavimą kultūriniams bei socialiniams projektams pagal Šiaurės ir Baltijos šalių paramos programas. Dalis šių programų yra skirtos tik profesionalams, kitoms teikti paraiškas kviečiami visi, turintys gerą idėją bei partnerių tinklą Šiaurės ir Baltijos šalyse. Programas bendrai finansuoja Šiaurės ir Baltijos šalių vyriausybės.

Šiuo metu aktualios programos:

Šiaurės šalių kultūros ir meno programa teikia paramą novatoriškiems, aukštos meninės ir kultūrinės vertės projektams visose meno ir kultūros srityse, visuose projekto etapuose. Artimiausias paraiškos teikimo terminas – kovo 5 d.

Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinė mobilumo programa suteikia menininkams galimybę pristatyti savo darbus Šiaurės ir Baltijos šalyse, rengti bendrus projektus su šių šalių menininkais ir kurti naujoje aplinkoje. Pareiškėjai gali rinktis iš trijų programos modulių.

  • Mobilumo finansavimas skirtas padengti menininkų bei kultūros srities darbuotojų kelionės bei nakvynės išlaidas Šiaurės ir Baltijos šalyse. Artimiausias paraiškos teikimo terminas – vasario 4 d.
  • Menininkų rezidencijų rėmimas skirtas finansuoti menininkų rezidencijas, priimančias profesionalius menininkus ir kultūros srities darbuotojus iš Šiaurės ir Baltijos šalių. Vienintelis paraiškos teikimo terminas – vasario 7 d.
  • Bendradarbiavimo tinklų finansavimas skirtas sudaryti galimybes Šiaurės ir Baltijos šalių menininkams ir meno bei kultūros srities darbuotojams kartu dirbti, plėtoti partnerystę ir mokytis vieniems iš kitų. Galimos dvi skirtingos finansavimo rūšys: trumpalaikis ir ilgalaikis. Artimiausias paraiškos teikimo terminas – vasario 21 d.
  • Šiaurės šalių kultūros fondas remia projektus, skirtus vystyti kultūrinį gyvenimą Šiaurės regione. Fondą sudaro keturios programos: OPSTARTProject FundingHANDMADE ir PULS. Artimiausias paraiškos teikimo terminas – vasario 3 d.

    NORDPLUS remia institucijų bei organizacijų dirbančių švietimo srityje mobilumą ir bendradarbiavimą Šiaurės ir Baltijos šalyse. NORDPLUS sudaro penkios paprogramės, apimančios visą švietimo sektorių: Nordplus Junior, Nordplus Higher Education, Nordplus Adult, Nordplus Horizontal ir Nordplus Nordic Languages. Paraiškos teikimo terminas – vasario 3 d.

    Detalią informaciją apie kiekvieną programą su tiksliais reikalavimais pareiškėjams bei visais paraiškų terminais rasite čia.

    Daugiau aktualijų