Atšaukta tarptautinė šokio bienalė Tanzmesse NRW

Tarptautinės šokio bienalės „Tanzmesse NRW“ organizatoriai dėl koronaviruso pandemijos privalėjo atšaukti 2020-taisiais metais turėjusią vykti vieną didžiausių pasaulyje šokių mugę. Nuo 1994 metų Vokietijoje organizuojama šokio bienalė turėjo pasitikti svečius iš daugiau nei 40 šalių.

Šiais metais pirmą kartą mugės svečiams turėjo būti pristatytas Baltijos šalių šokio menas ir jungtinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos informacinis stendas „Baltic Dance“. Šiam tikslui pasiekti savo pajėgas suvienijo Lietuvos šokio informacijos centras, Latvijos šokio informacijos centras bei Estų teatras ir šiuolaikinio šokio platforma „Sõltumatu Tantsu Lava“. Organizacijos kartu siekė kokybiškai pristatyti Baltijos regiono šiuolaikinį šokį tarptautinėje scenoje ir skatinti Baltijos šalių šiuolaikinio šokio kūrėjų ir organizacijų tarpusavio bendradarbiavimą, tinklo mezgimą, informacijos sklaidą, bendrų projektų ir edukacinių veiklų įgyvendinimą. Projektą ir idėjas palaikė ir finansavo Baltijos kultūros fondas, Lietuvos kultūros taryba, Estijos ir Latvijos kultūros rėmimo institucijos ir partneriai.

Į Tanzmesse NRW kūrybinę programą taip pat buvo atrinktas Luko Karvelio darbas „Blank Spots“ (Lietuva) ir Sintijos Silinos „Rock Bottom///Bedre“ (Latvija).

Šiuo metu laukiame Tanzmesse NRW organizatorių ir partnerių sprendimų dėl tolimesnės mugės ateities ir galimybės pristatyti tarptautinei šokio bendruomenei Lietuvos ir Baltijos regiono šokio meną.

Akimirkos iš ankstesnių Tanzmesse NRW susitikimų.

Daugiau aktualijų