Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis Cirkuliacija kviečia menininkus į atvirus virtualius seminarus

Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis Cirkuliacija kviečia profesionalius meninkus dalyvauti atviruose seminaruose virtualiai!

– seminaras aktorėms ir aktoriams su Ariel Bronz (Izraelis) „Dig-it!“<

Seminare tyrinėjama kūrybinė erdvė minėjimo ir komunikacijos kontekste, scenos menų, performanso pagrindas viešojoje erdvėje, teatre, dokumentiniame teatre.
Seminaro tikslas – per dvi savaites patirti neįprastą meninį kūrybos procesą. Per šį laiką sukurti nauji performanso meno kūriniai bus rodomi Vilijampolėje ir internete.

 
Ariel Bronz yra vienas labiausiai prieštaringai vertinamų menininkų Izraelyje, nepriklausomas menininkas, teatro režisierius, dailininkas, dramaturgas, poetas, aktorius, vaidybos ir performanso mokytojas bei „Clipa Company“ ir lektorius, gimęs 1984 m. Odesoje, įsikūręs Tel Avive. Dėl plataus savo darbo plano jis greitai sulaukė plačios visuomenės ir kritikos pripažinimo bei pelnė įvairius apdovanojimus.
 
SEMINARAS NEMOKAMAS. Registruotis iki gegužės 19 d.: http://tiny.cc/ArielBronz
 
– seminaras įvairių sričių menininkams su Claudel Doucet „HELLO – HOW ARE YOU (SOMETHING DID HAPPEN)“

Virtualus seminaras kviečia dalyvius per pokalbius ir individualius tarpdisciplininius pratimus parodyti jų ryšį su atmintimi ir atminimu. Praktiniais pratimais projektas paskatins individualius menininius ieškojimus ir bendrus grupės ryšius.

 
Claudel Doucet karjera vystosi šiuolaikinio cirko kultūroje. Ji tiria riziką kūnuose ir vietose susilpninti fasadus ir tyrinėja jėgas, esančias tarp smurto ir švelnumo. Jos specifiniai įvietinti tarpdisciplininiai projektai tyrinėja intymumą, kurdami naujas bendruomenių formas.
 
SEMINARAS NEMOKAMAS. Registruotis iki gegužės 20 d.: http://tiny.cc/ClaudelDoucet

Visa informacija apie seminarus

Daugiau aktualijų