Kviečiame choreografus dalyvauti tarptautinio projekto vystyme

Lietuvos šokio informacijos centras kartu su Kauno kultūros centru kviečia choreografus dalyvauti tarptautiniame projekte „Project TRIBUNE/ Dance yourself“.


©Bohumil Kostohryz

Šis projektas – vienas iš „Kaunas 2022“ ir „Esch 2022“ bendradarbiavimo programos rezultatų. Projektas rengiamas kartus su partneriais – Liuksemburgo choreografijos kūrybos centru „Les TROIS C-L“ ir bus įgyvendinamas 2020-2022 metais.


©Bohumil Kostohryz

„Project TRIBUNE/ Dance yourself“ pirminis tikslas buvo skatinti Lietuvoje ir Liuksemburge dirbančių choreografų kūrybinių idėjų ir praktikų mainus, bendradarbiavimą, per kūrybines veiklas ir edukacines programas įtraukti vietines šokio bendruomenes ir auditoriją, rengti kūrybines rezidencijas Lietuvoje ir Liuksemburge. Taip jį įsivaizdavome su savo „Esch22“ partneriais iš Liuksemburgo. Tačiau nepaprastas šiandienos kontekstas koreguoja numatytą projekto eigą, todėl vietoje įprasto kvietimo kūrybinėms idėjoms, šiandien kviečiame choreografus dalyvauti projekto naujo formato kūrimo procese. Kviečiame teikti idėjas, kaip jis gali būti vystomas toliau ir pritaikomas prie dabartinių aplinkybių.


©Bohumil Kostohryz

Kaip dalyvauti?

Norėdami dalyvauti šiame projekte ir jo vystyme, choreografai kviečiami siųsti savo CV ir trumpus aprašymus (anglų kalba) atsakant į žemiau pateiktus klausimus:

  • Kaip numatyti choreografinės kūrybos ateitį?
  • Kaip turėtume pakeisti arba adaptuoti prieš tai naudojamus darbo metodus, kad būtume tinkamai pasiruošę sugrįžti prie darbo ir kūrybinių procesų po karantino?

Atrinkti choreografai turės galimybę tapti atnaujinto „Project TRIBUNE/ Dance yourself“ projekto dalyviais ir įsitraukti į tolimesnę jo eigą, priklausomą nuo ateityje laukiančių keliavimo apribojimų, fizinio bendravimo ir kitų iššūkių.

Prioritetas teikiamas Kaune ar Kauno rajone kuriantiems, dirbantiems, iš čia kilusiems ar kitaip su miestu susijusiems choreografams.

Laiškų laukiame adresu info@dance.lt iki gegužės 25 d.

Pirminis projekto aprašymas: Esch22 VF ENG-BB-2-converted.

Daugiau aktualijų