Šeiko šokio teatras kviečia šokti istorinėje ekskursijoje – šokio spektaklyje „Užpustyti“

Šeiko šokio teatras kviečia šokio ar aktorinio kurso studentus šokti istorinėje ekskursijoje – šokio spektaklyje „Užpustyti“ Klaipėdoje/ Nidoje!

ATRANKA vyks 📆 birželio 18 d. 🕰 13.30 val. „Kultūros fabrike“, Bangų g. 5A, Klaipėda, Palėpės salė C.

Registracija

Informacija info@seikodancecompany.com, 867229267

Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“ – tai poetinis pasakojimas apie Neringos kaimus ir čia gyvenusias ar trumpam stabtelėjusias įdomias asmenybes, kurių istorijos, kaip ir Neringos kaimai jau užpustyti vėjyje dūzgiančių smilčių. Spektaklis lakoniškomis judesio, muzikos ir balso kalbomis perteiks čia gyvenusių žmonių likimus per šimtmečius kintančio kraštovaizdžio fone. Spektaklio siužetas sudarytas iš paslaptingų fragmentų – išnykę kaimai, L.Rėzos dainos, Pašto kelias Prūsija – Peterburgas, karalienės Luizės gestas, Tomo Manno buitis ir būtis, Simonos de Beauvoir ir Žano Polio Sartro pėdos, Nidos dailininkų kolonijos potėpiai.

Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“ rodomas ant Parnidžio kopos, nuo kurios atsiveria Nidos gyvenvietė ir užpustytos istorijos puslapiai. Šokėjų kūnų ir kopų vaizdinys atlieps istorinį-poetinį-muzikinį pasakojimą, girdimą per ausines, ir atskleis Kuršių nerijos magiškąjį realizmą.

Skaityti daugiau