Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose gerinimui – viešoji konsultacija

Kultūros ministerija kartus su Vidaus reikalų ministerijos ir programos „Kurk Lietuvai“ atstovais rugpjūčio 25 d. rengia viešąją konsultaciją „Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės“.

Nuotoliniu būdu vyksiančio renginio tikslas – pristatyti visuomenei kultūros paslaugų prieinamumo regionuose problematiką ir didinimo galimybes, o diskusijų metu gautus siūlymus panaudoti gerinant kultūros paslaugų prieinamumą regionuose. Viešojo, nevyriausybinio ir privataus sektoriaus kultūros organizacijų bei savivaldos atstovai drauge ieškos bendrų sprendimų, kaip efektyviau spręsti šiuos klausimus.

Renginio metu bus pristatytas programos „Kurk Lietuvai“ dalyvių parengtas pirmasis Lietuvos kultūros paslaugų prieinamumo žemėlapis, kuris padės efektyviau formuoti regioninę kultūros politiką. Taip pat bus kalbama apie kultūros paslaugų įvairovės didinimą ir partnerysčių stiprinimą.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 20 d. Užsiregistravusiems dalyviams, prieš renginį išsiųsime prisijungimo nuorodą ir instrukcijas.

Daugiau informacijos apie projektą

Renginio programa

Registracija į renginį

Skaityti daugiau