AEROWAVES ir Lietuvos šokio informacijos centras kviečia teikti paraiškas!

Vienas svarbiausių Europos šiuolaikinio šokio tinklų AEROWAVES kviečia kūrėjus teikti paraiškas programai Twenty20 ir gauti galimybę pristatyti savo darbą kasmetiniame festivalyje Spring Forward Festival, kuris 2021 metais vyks Graikijoje.

Kodėl svarbu dalyvauti. „Dalyvavimas Aerowaves programoje suteikia jauniesiems choreografams išskirtinę galimybę pristatyti savo kūrybą ir vardą tinklo partneriams iš 33 Europos šalių, kurie dalyvauja darbų atrankos procese. Norintiems pradėti tarptautinę veiklą, dalyvavimas Aerowaves programoje turėtų būti vienas iš prioritetų“, Gintarė Masteikaitė, Lietuvos šokio informacijos centro direktorė.

Paraiškų teikimo terminas: 2020 m. rugsėjo 16 d. 12 val. CEST laiku.

Šių metų paraiškų teikimo naujovė: dėl Covid-19 sukeltų pasekmių aplikuojant galima pateikti darbą, kurį teikėte 2019 metų konkursui (į 2020 metų programą).

Šiuolaikinio šokio tinklas AEROWAVES vienija šokio organizacijas iš trisdešimt trijų Europos šalių. Lietuvos šokio informacijos centras yra vienas iš tinklo partnerių ir programos vykdytojų, atstovaujantis Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjus tinkle.

Visą informaciją apie programą ir paraiškų teikimą galite gauti: el. paštu gintare@dance.lt arba telefonu +370 5 2040835, taip pat aerowaves.org

Skaityti daugiau