Gintarė Masteikaitė nominuota LRT Metų apdovanojimui

LRT Metų apdovanojimai 2020 nominavo Lietuvos šokio informacijos centro direktorę ir tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ vadovę Gintarę Masteikaitę garbingam apdovanojimui „Metų asmenybė“.

LRT Metų apdovanojimų komisija pažymėjo: „Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ gyvuoja daugiau nei 20 metų. Lietuvos šokio informacijos centro vadovė Gintarė Masteikaitė apdovanojimui nominuojama už ilgametę festivalio tradiciją ir Lietuvos populiarinimą su šokiu susijusiose kelionėse, scenos menų festivaliuose, mugėse ir kituose darbiniuose susitikimuose. Gintarė Masteikaitė kolegų vertinama už aktyvų rūpinimąsi nevyriausybinėmis scenos meno organizacijomis per koronaviruso pandemiją ir už tai, kad Lietuvos šiuolaikinio šokio bendruomenė viena pirmųjų ne tik įsitraukė į skaitmeninius kūrybinius projektus, bet ir pakvietė visus šokti kartu.“

iki gruodžio 2 d. puslapyje galima balsuoti už 7 nominacijas ir išrinkti metų geriausius, kurie jau šiandien kuria ateities Lietuvą.

Laimėtojus išvysime sausio 2 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje per LRT TELEVIZIJĄ.

Skaityti daugiau