Tarptautinė šokio diena: judesiu pražįstantis S. Moniuškos skveras ir pasaulio lietuvių šokis

Balandžio 29-ąją – tarptautinę šokio dieną – Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“ vilniečius ir miesto svečius kviečia į atsinaujinusio S. Moniuškos skvero pristatymą, kurio metu „Low Air“ trupė atliks performatyvų šokio veiksmą „Šventojo pavasario” motyvais minint vieno įtakingiausių XX a. kompozitorių Igorio Stravinskio 50-asias mirties metines.

Grow Air – prieš metus Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air” drauge su kraštovaizdžio dizainere Renata Mikailionyte inicijuota ir partnerių Sodo Botanika, Fixman LT, Wix.com remiama urban kultūros auginimo akcija: gyvybingumu ir žiedais pražįstantis S. Moniuškos skveras, dovana vilniečiams, Vilniaus miestui ir jo svečiams. Iniciatyvą taip pat palaiko ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Skvero ir idėjos pristatymas: balandžio 29 d., 13:00, S. Moniuškos skvere.

Tą pačią dieną, 19:00-20:30, nuotoliniu būdu vyks gLowbal Air – virtualus šokio, judesio ir improvizacijos susitikimas, skirtas visiems pasaulio lietuviams. Iš Lietuvos transliuojamos ketvirtosios šokio pamokos mokytoja – džiazo ir bliuzo šokių atstovė Austėja Žalalytė.

Daugiau informacijos ir registracija į nemokamą gLowbal Air susitikimą ZOOM platformoje: https://lowair.lt/renginiai/glowbal-air

Skaityti daugiau